Restaurace Pražan

restaurace U Primasů

Zveme Vás do restaurace Pražan, která se nachází v areálu Výstaviště přímo před levým křídlem Průmyslového paláce. Samotná restaurace je výjimečná svým interiérem a atmosférou, jež je situována do 30. let minulého století. Dominantou restaurace je zrekonstruovaný hlavní sál, který slouží hostům k příjemnému posezení, ale také k pořádání kulturně společenských akcí včetně tanečního parketu. Nedílnou součástí restaurace je i výčep, zimní zahrada, dětský koutek a 2 salónky na přilehlých balkónech.

Náš šéfkuchař vám připraví nejen pokrmy typické pro českou kuchyni, ale i speciality mezinárodní kuchyně včetně rybích pochoutek. Polední menu nabízíme hostům každý den od 11 do 15 hodin včetně specialit za zvýhodněné ceny. Aktuální menu naleznete na našich internetových stránkác. Součástí Pražanu je přilehlá velká letní zahrada s parketem a pódiem, jež je přístupná také přímo ze Stromovky a umožňuje propojení prostor areálu Výstaviště a Stromovky všem návštěvníkům. V letním období je zahrada využívána ke grilování, přátelskému posezení a samozřejmě k pořádání hudebních a kulturně společenských akcí přímo pod širým nebem. Kapacita letní zahrady je až 600 míst.

Veškeré informace o nabízených službách a pořádaných akcích pro hosty a vystavovatele naleznete rovněž na našem webu: www.restaurantprazan.cz nebo na našem facebooku www.facebook.com/RestaurantPrazan.

Otevírací doba: 11 – 23 hodin, v době konání veletrhů otvíráme již v 10 hodin nebo individuálně dle dohody.

Donáška jídel na veletržní stánky na tel. čísle + 420 601 348 313, rezervace stolů nebo hromadných akcí a případné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: + 420 724 170 940 nebo prostřednictvím emailu: restaurant@restaurantprazan.cz.

www.restaurantprazan.cz/