RubrikaOstatní

Fabia You Fest přivítá všechny fanoušky youtuberingu

Zpět na výpis

Prima COOL a televize ÓČKO připravují třetí ročník festivalu pro všechny fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh foodu. V pořadí již druhá letošní akce FABIA YOU FEST se uskuteční v sobotu 3. listopadu v Průmyslovém paláci v Praze.

Návštěvníci se mohou těšit na nabitý hudební i doprovodný program, ve kterém nebudou chybět interpreti, jako jsou Slza, Vojta D., Sima, Dara Rolins, Adam Mišík, Milan Peroutka a kapela Perutě, ATMO Music nebo Jakub Děkan. Celodenní program potom završí Paulie Garand a jeho Special show feat. EGO, Lvcas Dope a spousta dalších. Titulárním partnerem letošního festivalu je ŠKODA AUTO.

Tradičně nebude chybět nadupaná Gaming zóna, která přinese vyvrcholení podzimní sezóny FORTUNA COOL CS:GO Ligy, kde se utkají těsně před Mistrovstvím ČR v PC hrách jen ti nejlepší z nejlepších. Samotnými zápasy diváky provede absolutní komentátorská a analytická špička v podání

  • Ivana „Dev1“ Lazarova,
  • Damiena „Dee Thane“ Danteho,
  • Romana „Blade“ Pilného a dalších.

Na akci se představí třeba youtuber House, Luboš Je Celkem Fajn nebo Anna Šulc. K dispozici bude samozřejmě také našlapaná herní COOL zóna s virtuální realitou a populární hrou z české dílny Beat Saber.

Chcete vyhrát lístky?? Můžete soutěžit na Facebooku!