Griloviště

Rezervace na grily je spuštěna od 1. 5. 2021. Z důvodů zvýšených nároků na hygienu si prosím přineste vlastní grilovací náčiní a prostředky k čištění grilu. Děkujeme za pochopení. 

Užijte si přímo výstavní grilování na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze u nás na Výstavišti.

Spousta zábavy, která nikdy nevyhasne

Jen pár minut chůze od tramvajové zastávky jsme pro vás připravili piknikový grilovací plácek. Najdete zde dva dvouplotnové elektrické grily, příjemné posezení se stoly a lavicemi i pítko. Nezapomeňte si přinést své vlastní grilovací náčiní a dobroty na gril.

Kdyby vás grilování na chvíli omrzelo, tak hned naproti najdete nové lanové hřiště pro děti i fitness hřiště. Samozřejmostí je také veřejné WC, ke kterému je to jen pár kroků.

Jak na rezervaci grilu?

 • Až budete mít chuť grilovat, zarezervujte si datum, čas a gril na webu publicgrills.com. Před první rezervací se musíte na webu zaregistrovat.
 • Na telefon vám přijde SMS s pokyny k platbě a po zaplacení i aktivační kód.
 • Nejdříve 30 minut před začátkem grilování odešlete kód “ACTID“ na tel: +420 777 744 544, kdy ID je číslo vaší rezervace*.
 • Pronájem jedné plotny grilu stojí 199 Kč za hodinu.
 • Vždy rezervujte gril na hodinové intervaly.
 • Po skončení rezervace uvolněte místo na sezení pro další návštěvníky.

Jak ovládat gril?

 • Po odeslání aktivačního kódu se na grilu rozsvítí tlačítko, kterým gril zapnete. Stejným tlačítkem můžete gril i vypnout.
 • Teplotu hlídat nemusíte, protože ta se udržuje automaticky.
 • Jakmile vyprší vaše rezervace, gril se sám vypne. Pokud chcete skončit dříve, odešlete deaktivační kód „DEACTID“, kdy ID je číslo vaší rezervace.
 • Pokud máte problém se zapnutím/vypnutím plotny, volejte na +420 777 354 254

*sms jsou zpoplatněny dle operátora, neplatíte nic navíc.

Jak gril správně očistit?

 • Vypněte plotnu a nechte 5 min. odstát.
 • Nastříkejte čistící prostředek, nechte chvíli působit a na horkou plotnu nalejte vodu.
 • Při odpaření vody seškrábněte nečistoty kartáčem do odtoku.
 • Otřete plotnu do čista papírovou utěrkou.

Podrobný návod naleznete ZDE. (http://publicgrills.com/napoveda)

Provozní řád griloviště

 

Co vás ještě může zajímat?

Co dělat, když přijdu ke znečištěnému grilu?

Pokud přijdete k znečištěné plotně, vyfoťte nám jí a ihned pošlete na info@parkbbq.cz s časem, kdy byla fotka pořízena. Návštěvníka, který po sobě neuklidil, budeme po ověření dle pravidel blokovat pro další rezervace v celé ČR.

Kolik grilů si zarezervovat, když chci místo jen pro sebe?

Každý gril má dvě plotny a rezervace je jen na jednu plotnu. Pokud chcete místo jen pro sebe, zarezervujte si plotny obě. U grilů jsou dva stoly (každý pro jednotlivou plotnu) s posezením pro 8–10 lidí. Sezení je rezervováno po celou dobu, co je platná rezervace plotny.

Kde zaparkuji?

Placené parkoviště najdete na Výstavišti u plaveckého bazénu. Je to asi 5 minut chůze od parkoviště. Nebo přijeďte MHD, od zastávky tramvaje je to kousek, z parku Stromovka je několik vstupů do areálu.

Kolik to stojí?

Pronájem jedné plotny grilu stojí 199 Kč za hodinu.

Co s odpadem a úklidem?

Každý má povinnost po sobě gril uklidit tak, aby byl použitelný pro dalšího návštěvníka. Pokud po sobě zanecháte gril ve špatném stavu, další rezervace vám mohou být zablokovány. Jednou denně ale probíhá i oficiální úklid a desinfekce grilu. Nedaleko jsou také umístěny koše na tříděný odpad, které vám úklid ulehčí.