Současnost

Společnost Výstaviště Praha, a.s., je provozovatelem a správcem Výstaviště Praha od 1.1.2015. Jediným akcionářem společnosti je hlavní město Praha.

Výstaviště Praha je multifunkčním prostorem s dlouholetou tradicí. Rozkládá se na ploše 36 hektarů a jeho dominantou je secesní Průmyslový palác. Pro své značné interiérové i exteriérové možnosti je skvělou a vyhledávanou příležitostí pro pořádání řady kulturních, společenských a zábavních akcí v průběhu celého roku. Díky svému umístění v blízkosti centra a parkovacím kapacitám, je Výstaviště velmi dobře dostupné i MHD.

Na Výstavišti najdete také Lapidárium Národního muzea, Maroldovo Panoráma bitvy u Lipan, Křižíkovu světelnou fontánu či akvárium Mořský svět. V těsném okolí Výstaviště se na západní straně nachází rozlehlý park Stromovka a Planetárium Praha.

Občerstvit se můžete v některém z našich gastro zařízení – Restaurace Pražan, Gauč ve Stromovce, Bistro Artyčok s přilehlým dětským hřištěm, Bistro NO.2, Kafe v bazénu

Ve spodní části areálu můžete nalézt griloviště, nové lanové hřiště pro děti, pískoviště, cyklopark pro menší děti, workout a fitness, nově otevřené parkour hřiště a další volnočasové využití.

Areál Výstaviště nabízí i další sportovní vyžití. Lidé mohou chodit pravidelně plavat do Plaveckého bazénu, vyzkoušet si lezení na jedné z nejmodernějších boulder stěn a v zimní sezóně využít veřejného brusleníMalé sportovní hale, případně v Křižíkových pavilonech si lze pronajmout kurt na badminton nebo stůl na ping pong.