RubrikaOstatní

Burgerfest – nejmasitější akce roku je opět tady!

Zpět na výpis

Burgerfest bude opět na Výstavišti, tentokrát ale na Křižíkově fontáně o víkendu 8. – 9.9.2018

Můžete se těšit na burgerové legendy, ale i na nové podniky. Po pořádné porci masa si vychutnáte také sladké tečky nebo skvělou kávu.

Přivítáme například BBQ Pit Boys GRYTA VÄSTERAS ze Švédska, Emerson do Nascimento se svým asados nebo Matteo de Carli z Itálie – bývalý šéfkuchař z michelinské restaurace. Své umění představí i BBQ Pit Boys Chapters z Holandska a Německa.

Nezapomínáme ani na nejmenší, a proto v sobotu vystoupí jejich milovaná skupina Čiperkové a proběhne i podpisová akce! Po celý víkend je připraven bohatý program pro vaše ratolesti v Primáčkově dětské zóně, kde se děti zabaví ve stánku s postavičkami z televize, zahrají si hry u Luxoru nebo si zaskáčou v nafukovacím hradu. A navíc děti do 120 cm mají vstup na festival zdarma.
Na své si ovšem přijdou i rodiče, pro které servírujeme příjemnou hudbu, vystoupí například Lord Bishop Rocks – dvoumetrový skvělý kytarista z newyorského Bronxu, Monna – rocksoulová kapela z Prahy nebo Magenne – hudebnice, skladatelka i textařka v jedné osobě. Sobotní večer završí punk-rocková kapela Green Day Prague Idiots. Nabitý den pokračuje dalším DJ setem.

V neděli se mohou návštěvníci zhoupnout v bocích při Five O‘Clock Tea nebo legendární kapele 80.–90. let Abraxas se Slávkem Jandou. K večeru ještě zahraje ULTIMA – nu metalový band z Ledče nad Sázavou.
Nemůžou chybět ani oblíbené soutěže v pojídání burgerů, amatérském grilování a další.