RubrikaOstatní

Food festivaly v srpnu

Zpět na výpis

Těšit se v srpnu můžete nejen na další půlku prázdnin, ale hlavně na dalši food festivaly, které se konají na Výstavišti.

10.-11. srpna – Wine & Street Food Fest

Nechte se provést kaleidoskopem známých i méně známých značek všech druhů vína, včetně toho šumivého, napříč světem. Víno je fenomén. Kroniky zmiňují, že staří Řekové dali základ dnešnímu vinařství a snažili se zdokonalovat výrobu vína, a to už více než před 5 000 lety. I díky nim si dnes můžeme vychutnávat tento nápoj mnoha odrůd z úrodných oblastí po celé zeměkouli. Na holešovickém Výstavišti před Průmyslovým palácem během Wine & Street Food Festu můžete ochutnat průřez toho nejoblíbenějšího z vinic z Čech a Moravy, Evropy, Ameriky i Austrálie.

Sobota 10. srpna 2019 od 10:00 do 22:00
Neděle 11. srpna 2019 od 10:00 do 20:00

10.-11. srpna – Festival Dobrotje festival zmrzlin, limonád a dalších dobrot

Léto je v plném proudu. Slunce svítí a pálí, a tak je potřeba se osvěžit a pořádně si toto roční období užít. V termínu od 10. do 11. srpna 2019 pro vás bude připraven originální Festival Dobro t, na kterém jednoduše najdete vše, co vás v horkém létě osvěží. Především zde najdete široký výběr rollované, točené a kopečkové zmrzliny, ale i nepřeberné množství domácích limonád a ice tea. Na holešovickém Výstavišti před Průmyslovým palácem si můžete užít prázdninový víkend, kde budete mít o zábavu postaráno. Na své si přijdou i dospělí, protože akce je součástí předchozího zmíněného Wine & Street Food Festu.