Informace k odběrovému místu na Výstavišti

Potřebujete se nechat otestovat na koronavirus? Můžete i u nás, na Výstavišti v Praze.

UPOZORNĚNÍ! Odběrové místo GHC Genetics na Výstavišti se v pondělí 18. 01. 2021 přesouvá v rámci areálu Výstaviště na nové místo. Nově bude od 19. ledna situováno do prostoru parkoviště před Tipsport Arénou blízko ulice U Výstaviště. 

 

Využijte možnost nechat se otestovat v DRIVE-IN odběrovém centru v našem areálu na Výstavišti (mapu naleznete níže). Odběr se provádí pouze z vašeho osobního vozidla, aby se minimalizovalo riziko nákazy. Do areálu vás může přivézt řidič, který sám k odběru nejde. Podmínkou je ale vjezd do areálu osobním vozidlem, místo není určeno pro pěší. V jednom vozidle mohou být max. 4 osoby.  Odběrové centrum je zřízeno na parkovišti u Tipsport Arény, vjezd je ulicí U Výstaviště, otevřete si navigaci přes Google Maps ZDE.

Provozní doba

PO—SO  8:00—18:00 hod. (neděle zavřeno)

Počítejte prosím s tím, že poslední vozidlo bude do areálu vpuštěno tak, aby odběr proběhl do 18:00 hodin.

 

Jsem samoplátce, jak mám postupovat?

Proveďte prosím registraci na stránkách ghc-vhd.reservio.com pomocí rezervačního systému. Rezervační systém je rozdělen do 10 minutových úseků.

Přijeďte prosím na objednaný termín a čas do areálu.

Veškeré dokumenty vám budou poskytnuty přímo na místě, s sebou si vezměte pouze platební kartu, či zařízení, kterým svůj test uhradíte (platba v hotovosti není možná) a doklad totožnosti.

Test PCR pro jednu osobu stojí 1 750 Kč, imunochromatografický test protilátek stojí 700 Kč, včetně výsledných, laboratorních zpráv.

 

Mám žádanku od lékaře, jak mám postupovat?

Přijímáme pouze e-žádanky. V případě tištěné žádanky se prosím spojte se svým ošetřujícím lékařem, který vám poskytne žádanku on-line zadáním do systému.

Proveďte prosím registraci na stránkách ghc-vhd.reservio.com pomocí rezervačního systému. Rezervační systém je rozdělen do 10 minutových úseků.

Přijeďte prosím na objednaný termín a čas do areálu.

Zdravotnický personál vaši e-žádanku dohledá na místě v on-line systému, s sebou si prosím vezměte kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz.

 

Po rezervaci přes systém Reservio nebo Reservatic (výhradně pro rezervaci antigenních testů ZDARMA) doporučujeme klientům si před odběrem vyplnit naši jednoduchou elektronickou žádanku přes link: https://www.covid-ghc.com. Díky ní se výrazně zjednodušuje administrativní proces v rámci odběru jak pro testované osoby, tak i pro naše pracovníky.

Na odběrovém místě je možný i test na protilátky a samozřejmostí je i možnost vystavení certifikátu o bezinfekčnosti.

 

Jak vyšetření probíhá?

Přijetete autem do areálu – mějte prosím stále nasazenou roušku, či jinou ochranu úst a nosu a nevystupujte z auta.

Personál vám u vjezdu sdělí další pokyny.

Po odběru opouštíte areál a do 24 hod. vám přijde SMS s výsledkem.

 

Jak se dozvíte výsledek svého testu?

Výsledky vyšetření pomocí metody PCR poskytneme do 24 hod. od doby odběru formou SMS zprávy POZITIVNÍ/NEGATIVNÍ a poté obdržíte link s vaší výslednou laboratorní zprávou.

Výsledek imunochromatografického testu je do 5 min.

 

Máte dotaz?

Pročtěte si prosím nejčastější dotazy ZDE. Pokud máte i tak dotaz, využijte prosím naší COVID linku +420 739 500 500, která je v provozu od 6:00-24:00, případně e-mail covid@ghc.cz.

 

Mějte prosím na paměti, že v areálu není dovoleno vystupovat z auta a je třeba se řídit pokyny pracovníků GHC Genetics. Děkujeme, že to respektujete!