RubrikaOstatní

Jak na zdravý životní styl se dozvíte na Festivalu Evolution

Zpět na výpis

Festival Evolution se letos bude konat již popatnácté. Na Výstavišti se během tří dnů představí okolo 450 vystavovatelů z domova i ze zahraničí, a to z tradičních oborů Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj.

„Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu,“ říká zakladatel festivalu Ctirad Hemelík a dodává, že kromě vystavovatelské části se návštěvníci mohou těšit i na pestrou programovou nabídku.

Během tří dnů vystoupí na 7 pódiích téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení nebudou chybět ani konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Seznam vystavovatelů i nabídku programové části rozdělenou po oborech, a to včetně možnosti zakoupení vstupenek v předprodeji za výhodnější cenu, najdete na www.festivalevolution.cz.