RubrikaFestivaly

Audio ZOO Festival – PŘESUNUTO 2022

Nový pražský festival elektronické hudby

Zpět na výpis

Do samého srdce metropole dorazil nový unikátní festival! Představujeme ti Audio Zoo – festival, který propojuje taneční a elektronickou hudbu. V roce 2020 měl odstartovat první ročník, který ale kvůli ztíženým podmínkám nemohl proběhnout v takové formě, kterou jsme si představovali. Místo toho jsme ale byli schopni uspořádat pro všechny fanoušky dvě naprosto skvělé rooftop párty. V roce 2021 máme v plánu pokračovat tam, kde jsme skončili. Pro vstup zdarma se stačí  zaregistrovat na webu www.audiozoo.cz.

Doražte 17.,18. a 19. září 2021 na Výstaviště a užijte si nový ročník Audio Zoo s námi!

Audio Zoo si klade za cíl spojení fanoušků mnoha žánrů elektronické hudby. Jednotlivé styly budou rozprostřeny na indoor i outdoor pódia. Hlavní stage bude po celé dva dny ve znamení headlinerů napříč žánrovým spektrem. První žánrová stage poskytne na jednu noc zázemí vyznavačům rychlejších a tvrdších stylů v podobě Devastator programu zaměřeného na hardcore a hardstyles. Druhý den zde převezme štafetu v tempu drum and bassu Let It Roll. Do tónů techna zabalí třetí stage nejdříve projekt Cube, který pak v sobotu v podobném žánrovém zaměření na techno a house vystřídá Roxy. Ze čtvrté stage bude pak oba dny znít grime, rap a hip hop v pod záštitou Smacka.

Návštěvníky čeká pravá hudební divočina a volnost za hranicemi stereotypu, obojí pod širým nebem i v halových prostorách. Tohle Praha ještě nezažila!

Kompletní informace najdete na webu www.audiozoo.cz
Video teaser: www.youtube.com/watch?v=92CaWwkqGuM

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu