RubrikaSport

Běh na 2 míle

Otevřený závod pro všechny věkové kategorie.

Zpět na výpis

Zlepšete si svoji kondici a přijďte si s námi zaběhat na Výstaviště a do Stromovky. Zveme vás na známé místo k Maroldovu panoramatu na klasické lívancové dvoumílové (a jednomílové) vydání jednotlivců!

Přihlásit se můžete jako vždy předem tlačítkem „Online přihlášení“ anebo prostě přijďte včas na start.

UPOZORNĚNÍ: Musíme dodržovat aktuální opatření, takže podle situace případně rozdělíme start tak, aby najednou vyběhlo nejvýše 150 závodníků, a účast je možná jen při splněných podmínkách vyhlášených Vládou (momentálně absolvované očkování, negativní test nebo prodělání nemoci). Aktuální přehled požadavků najdete například tady (covid.gov.cz/opatreni/pohyb-venku(link is external)) a že je splňujete, nám čestně podepíšete při vyzvedávání startovního čísla.

Místo

Start na Výstavišti Praha (u Maroldova panorámatu), závod v parku Stromovka

NOVĚ v prostoru vedlejší brány do Bruselského pavilonu (pod budovou Maroldova panoramatu), 8.15–8.45 h.
Přihlásit se můžete také předem pomocí online formuláře zde(link is external), vaše registrace pak proběhne rychleji!

Čas

Zpravidla každá první sobota v měsíci.
Start v 9.07 hod.

Trať

Trať vede po asfaltových cestách Stromovky – 2 kola (tj. 2 míle) pro dospělé, 1 kolo (1 míle + 70 m) pro děti do 12 let.

Kategorie

Muži (13-127 let) / ženy (13-127 let)
Kluci (do 12 let) / holky (do 12 let)
(Kategorie zůstává stejná po celý kalendářní rok. Pokud tedy závodník dosáhne v daném roce věku 13 let, startuje po celý rok v kategorii dospělých.)

Čas měříme každému, výsledky jsou zveřejňovány na těchto stránkách. Čas po přepočtu věkovým koeficientem se započítává do výsledků celoročního Lívancového poháru, jehož vyhlášení a předání cen proběhne vždy v lednu následujícího roku. Pravidla Lívancového poháru najdete zde.

Jak na start

Nejlépe na kole, po svých, na kolečkových bruslích nebo tramvají (zastávka Výstaviště). Auto doporučujeme zaparkovat u mostu na Císařský ostrov v ulici Za elektrárnou.

Šatny a WC

V prostoru startu jsou běžcům k dispozici stany na převlečení a odložení věcí. Stany nejsou hlídané, drobné cennosti si případně můžete uložit oproti startovnímu číslu v mobilní úschovně (nebo-li v přistavené dodávce).

Účastníci mohou na místě využít WC kabinky.

Více informací na: https://cs.srichinmoyraces.org/beh-2-mile-praha

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu