RubrikaFestivaly

Burgerfest 2019

Unikátní food-kulturní festival na Křižíkově fontáně

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

V září se opět rozpálí rošty, rozzáří ohně a začne se linout vůně těch nejlepších burgerů – NEJMASITĚJŠÍ AKCE ROKU JE TADY I LETOS NA KŘIŽÍKOVĚ FONTÁNĚ!

BURGERFEST 7-8. září 2019 se ponese nejen ve znamení grill show v podání šéfkuchařů z celýho světa, partiček BBQ Pit Boys chapters, ale máme také přichystaný speciální BBQ překvapení, který bude opravdu stát za to! Těš se na super skupinu Lake Malawi a další hudební pecky v rámci našeho našláplýho programu, plnýho hudby, soutěží a zábavy pro celou tvojí famílii.

Nezapomeň s sebou letos opět vzít všechny děti, protože bude pro ně přichystaná skvělá zábava v Primáčkově zóně a také vystoupení Kašpárka v rohlíku!

A pozor – letos se ti lupen z předprodeje nebo rodinný lupen fakt vyplatí. Jinak děti do 120 cm a ZTP zdarma.

Otevírací doba
Sobota 7.9. 10:00-22:00
Neděle 8.9. 10:00-20:00

 

Vstupné
Jednodenní základní 100 Kč
Jednodenní rodinné 300 Kč
Dvoudenní základní 200 Kč
Dvoudenní rodinné 600 Kč
Děti do 100 cm a ZTP ZDARMA

Vstupenky je možné zakoupit ještě před konáním akce on-line na webu BURGERFEST nebo přímo na pokladnách Výstaviště ve dnech konání akce.

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a v současné době je největším burgerovým festivalem v Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní.

Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Cílem festivalu tak je vyvrátit mýty o americké kuchyni, kultuře a ukázat, že burger není žádný karbanátek, ale umění, které zaslouží svůj festival! Základem je příprava z kvalitních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků.

Více o akci: https://www.burgerfest.cz/

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu