RubrikaFestivaly

Burgerfest 2020

Třídenní akce spojená s motorkami a hudbou

Zpět na výpis

Tak dlouho očekávaná informace je tady! Začaly přípravy na již 9. ročník Burgerfestu, který bude zcela FAMÓZNÍ!

Čeká tě totiž rovnou trojka, která se má fakt ráda: burgery, kapely a mašiny! Prostě za jeden lupen ještě víc zábavy, kterou si po tom všem fakt zasloužíš. Protože vůbec poprvý v historii se Burgerfest spojí s dalším legendárním festivalem všech milovníků svobody a benzínu – Prague Harley Days a projektem Koncert pro 10 milionů, který je poděkováním všem našim záchranným složkám v boji s Covid-19.

 

Otevírací doba

pátek 15:00–23:00

sobota 9:00–24:00

neděle 10:00–20:00

 

Vstupné – zdarma

Pokud máte už vstupenku zakoupenou, můžete ji buď využít pro rok 2021 a 10. výročí Burgerfestu, popřípadě si nechat na místě vrátit vstupné, nebo bude upgradována na VIP vstupenku, plnou exkluzivních zážitků a přístupu do VIP zón, což je nejlákavější z možností.

Program

Koncerty

Support Lesbiens, Lake Malawi, Zakázaný ovoce, Woxel, LIPO, Bombarďáci a další

 

Doplňkový program

Kuchařské show a workshopy – Drews Karl-heinz z Německa, Kraig Casebier – American Barber in Prague z USA, Zed praotec “ fine“ burgerů a zakladatel Burgerfestu, Pip Master Grill a hromada překvapení navíc.

Pole dance, bikerský hry, výstava HD motorek, pin up contest, marching band, BBQ Pit Boys, Jack Daniel’s truck a tím to rozhodně nekončí.

 

Více na: https://www.burgerfest.cz/

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu