RubrikaFestivaly

Burgerfest

Unikátní, food-kulturní festival

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

V září se opět rozpálí rošty, rozzáří ohně a začne se linout vůně těch nejlepších burgerů – NEJMASITĚJŠÍ AKCE ROKU JE TADY TENTOKRÁT NA KŘIŽÍKOVĚ FONTÁNĚ!

Již 7. ročník originálního Burgerfestu se ponese ve znamení grill show v podání šéfkuchařů z celého světa a partiček BBQ Pit Boys chapters. Těšit se můžete opět na našláplej program plný fajn hudby, soutěží a zábavy pro celou partu i rodinu. K tomu v předprodeji vyhraj třeba gril, nebo VIP vstupy pro dva a hlavně se můžeš nacpat hambáčema místo čekání u kasy.

 

Otevírací doba
Sobota 8.9. 10:00-22:00
Neděle 9.9. 10:00-20:00

 

Vstupné
Dvoudenní 100 Kč/osoba
Jednodenní nelze zakoupit
Děti do 100 cm a ZTP ZDARMA

Vstupenky je možné zakoupit ještě před konáním akce on-line na webu BURGERFEST nebo přímo na pokladnách Výstaviště ve dnech konání akce.

Burgerfest je dvoudenní unikátní, food-kulturní festival pravidelně probíhající na Výstavišti v Praze Holešovicích a v současné době je největším burgerovým festivalem v Evropě. Představuje kuchařské umění vybraných restaurací nejen z Prahy ale i z celé ČR a zahraničí, jimiž je burger a bbq tématika vlastní.

Posláním Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, jakým burger je, má své místo v kvalitní gastronomii. Cílem festivalu tak je vyvrátit mýty o americké kuchyni, kultuře a ukázat, že burger není žádný karbanátek, ale umění, které zaslouží svůj festival! Základem je příprava z kvalitních a čerstvých surovin a to přímo na místě před zraky návštěvníků.

 

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu