RubrikaRodinné akce

Den hrdinů na Výstavišti

Koncert pro hrdiny na Výstavišti

Zpět na výpis

Letošní rok jsme připravovali oblíbený Den hrdinů, tak jak jej znáte z minulých ročníků, se všemi zástupci složek IZS, s ukázkami jejich práce i soutěží "pas malého hrdiny".

Protože ale všechny složky měli náročný půlrok, kdy nás všechny chránily před rozšířením koronaviru, rozhodli jsme se tento ročník vynechat a místo toho pro ně společně s Magistrátem hl.m.Prahy uspořádat jedno odpoledne, kde by oni sami, s rodinami a přáteli, mohli zažít den plný odpočinku a zábavy. Akci jsme tedy připojili k projektu Praha ZÁŘÍ a pojmenovali ji KONCERT PRO HRDINY. Zástupci složek IZS budou mít rezervován přednostní vstup do open air areálu, kde bude probíhat hudební vystoupení Tomáše Kluse. 

Děkujeme všem složkám, za jejich dosavadní práci a doufáme, že budeme moct akci uspořádat v plném rozsahu příští rok v termínu 24.-25.9.2021.

Pokud byste přece jen chtěli vidět hasičské sbory v akci, můžete navštívit od 9h do 17h memoriál JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel, který se bude konat ve spodní části areálu.

 

 

 

 

Akce je pořádána ve společnosti s Magistrátem hlavního města Prahy, děkujeme!

 

Petra Řežábková
Koordinátorka programu
Mobil: +420 778 726 838
E-mail : petra.rezabkova@prahaexpo.cz

Mgr. Renata Lišková
Vedoucí programového oddělení
Mobil: +420 702 153 664
E-mail : renata.liskova@prahaexpo.cz

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu