RubrikaRodinné akce

Divadelní představení Kaleidoscope

Cirkusová expedice za čistou radostí

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Novocirkusové představení od Cirk La Putyka můžete vidět ve spodní části Výstaviště již 11.8. a 12.8.2020. V přírodním areálu, pod širým nebem, na vás čeká vás představení, jaké jste dosud nespatřili. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků předvede skvěle nacvičenou podívanou, která potěší především příznivce akrobacie. Tuto novou venkovní show hýřící akrobacií, triky, hudbou a smíchem režíroval na dálku finský režisér Maksim Komaro.

Vstupenky

Dospělí: 450 Kč

Děti, studenti a ZTP: 250 Kč

Představení trvá 45 min. a je vhodné pro děti od 5 let.

Open door: 18:00 hod.

Začátek představení: 19:00 hod.

Vstupenky můžete zakoupit i na místě představení, pokladna je otevřena od 17.30 hod.

 

Hraje se pod širým nebem – v případě nepřízně počasí, bude představení přesunuto do Průmyslového paláce.

Na místě bude připravena pojízdná kavárna, kde si můžete dát kávu, limonádu, či drobné občerstvení, nebo můžete navštívit Bistro NO.2. Veřejné toalety se nachází kousek od místa představení.

Pokud pojedete autem, zaparkujte na veřejném parkovišti u Plaveckého bazénu, na místo poté dojděte pěšky. Představení se koná na konci Bruselské cesty (31). Nevíte kudy? Podívejte se na mapu Výstaviště.

Galerie

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu