RubrikaFestivaly

Foodtruck show na Výstavišti

Food trucky světových chutí se stěhují na Výstaviště

Zpět na výpis

Máte chuť na něco dobrého? Přijďte na Výstaviště ochutnat to nejlepší street jídlo, které vám naservírují ze stylových food trucků. Nachystali jsme pro vás výběr toho nejlepšího co nabízí pražská gastronomie. Společně se vypravíme do různých kontinentů, a to jak ve smyslu gastro zažitku, tak kulturního programu. V červnu si dáte street food inspirovaný Severní, Jižní amerikou a Karibským mořem a to ve dnech 18.–20. 06. 2021.

TEX-MEX

První food trucky v červnu zaparkují na Bruselské cestě a přivezou Tacos, sendviče s trhaným masem, žebra, hamburgery, kokosovou rýži, jerk kuře, ale i vege pokrmy. O pití se postará koktejlový stánek od Double Dutch se svými produkty. Pivo z airstreamu budeme mít do skla. Víno a procecco najdete ve stylovém francouzském veteránu od Citroënu a to pod jménem Wine Lovers.

Přijďte si s námi užít prodlouženého víkendu na Výstavišti kousek od dětského hřiště a Skateplazy. Bude pro vás k dizpozici veškerý servis.

Otevírací doba

Pá: 15:00 – 22:00

So: 11:00 – 22:00

Ne: 11:00 – 18:00

*Na místě přijímáme pouze hotovost.

 

Foodtrucky

Mexicali Taco Truck

Fire Food Truck

BBQ Truck

Yardie

Circus Burger

Wine Lovers

Coffee Monkee

 

Vstup je zdarma, těšíme se na vás!

Nevíte, kde nás najdete? Prohlédněte si mapu areálu.

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu