RubrikaFestivaly

Imagination Festival

Největší festival bass music a harder style v České republice.

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Imagination je největší tuzemský halový festival soustředící se na bass music a harder styles. Festival nabízí propojení moderních elektronických hudebních žánrů a jedinečný audiovizuální zážitek v délce 11 hodin na třech stagích. Během noci vystoupí na unikátních scénách více jak 30 mezinárodně uznávaných projektů. V minulých letech Imagination obsadil 1. a 2. příčku ve vyhlášení Czech Drum & Bass Awards v kategorii halová akce roku. Vychutnejte si to nejlepší z aktuální světové elektronické scény přímo v srdci Evropy. Těšíme se na Vás!

Festival se koná v Křižíkových pavilonech Výstaviště – konkrétně ve 4 halách. Areál festivalu nabídne 3 stage (z čehož 2 jsou main stage), unikátní stage design, venkovní zóny, šatny, oficiální merchandise, více jak 8 barů a chillout zónu. Těšit se můžete na profesionální ozvučení a osvětlení od těch nejlepších dodavatelů ve střední Evropě! Jak se k nám dostanete, najdete v sekci Travel.

 

Vstupné
Základní 1 090 Kč

 

BALÍČKY S HOTELY JSOU K DISPOZICI V SÍTI FESTICKET, KDE NAJDETE I COMBO VSTUPENKY SE SOBOTNÍ TRANSMISSION.

Auto můžete zaparkovat v areálu výstaviště za poplatek kolem 200 Kč, který je nutno uhradit před odjezdem. Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Více na: imaginationfestival.cz

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu