RubrikaKoncerty

In Flames – ODLOŽENO

Koncert švédské heavy metalové kapely

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Do České republiky se vrací jedna z nejlepších metalových kapel současnosti In Flames.

Rodáci ze švédského Göteborgu se během své třicetileté kariéry nikdy neutápěli ve vzpomínkách na minulost, hlavním cílem bylo vždy posunovat se vpřed. O tom svědčí také jejich hudební vývoj – od melodického death metalu s folkovými prvky k čistému death metalu až trash metalu. Jejich unikátní přístup, zachycený dosud na třinácti albech, je fanoušky i recenzenty kvitován s nadšením. In Flames si vysloužili hned tři nominace na cenu Grammy. Aktuální desku, I, The Mask, natočili pod vedením na Grammy nominovaného producenta Howarda Bensona (např. My Chemical Romance, Motörhead).

Album se umístilo na prvních příčkách top rock a metalových počinů ve Švédsku, Rakousku, Německu, Kanadě i USA. Živě ho mohli slyšet návštěvníci loňského ročníku festivalu Rock for People.

Pro In Flames jsou živá vystoupení prioritou, na dlouhá turné vyrážejí několikrát ročně, často s dalšími hvězdami jako Judas Priest, Avenged Sevenfold nebo Disturbed. Kapela, která se může pyšnit obrovskou oblibou v Japonsku nebo Spojených Státech, inspirovala množství příznivců a následovníků přísahajících “In Flames We Trust”.

Vstupenky
Základní 890 Kč
VIP balíček 3 206 Kč

VIP balíček obsahuje: základní vstupenka, VIP vstup před oficiálním otevřením, exkluzivní setkání s In Flames, osobní fotografie s In Flames, osobní Q&A s In Flames, plakát v limitované edici podepsán In Flames, možnost nákupu merche před oficiálním otevřením, oficiální VIP laminát, omezená kapacita

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu