RubrikaRodinné akce

Krampus show – ZRUŠENO

Více než 80 čertů bude řádit na Výstavišti.

Koupit vstupenky

Zpět na výpis
Zrušení akce Krampus show k 26. 11. 2021
Od včerejšího oznámení nových vládních opatření jsme intenzivně zjišťovali jejich detailní výklad, abychom mohli show i za zpřísněných podmínek a omezenou kapacitou na 1000 osob uspořádat. Nicméně právě jedna z podmínek je ta, že takové akce mohou být pouze pro sedící diváky, což naše úsilí definitivně zhatilo. Za takových podmínek byste nezískali zážitek, za který jste si zaplatili a my bychom ji v tak extrémně krátké době nedokázali splnit.
Velmi nás to mrzí, neboť show jsme velmi pečlivě připravovali a těšili se na ni stejně jako vy. Peníze za již zakoupené vstupenky samozřejmě dostanete zpět.
Přejeme hodně zdraví a těšíme se brzy na některé z našich akcí #NaVýstavišti.
VRÁCENÍ VSTUPNÉHO
Vstupné se z Goout.cz vrací automaticky. Pokud Vám do 5 pracovních dnů částka nepřijde zpět, zažádejte o vrácení vstupného na e-mail: info@goout.cz. S udáním názvu akce Krampus show (Family, Night, focení), času a ideálně i z e-mailu, ze kterého byla registrace provedena.

 

 

Přijďte se bát na Výstaviště!

V jeden den je možné před Průmyslovým palácem vidět víc než 80 děsivých čertů pohromadě. Krampus čerti jsou známí svými propracovanými maskami, jsou zahalení včetně obličeje v kožichu, přepásaní řetězem, ověšení kravskými zvonci a s kozími nebo beraními rohy. Průvod čertů povede trasou před Průmyslovým palácem.

Akce je rozdělená na časový blok pro děti, který bude přizpůsoben malým návštěvníkům a noční show s průvodem pro dospělé. Pokud si chcete udělat s čerty památku, kupte si vstupenku na focení s čerty, kde si pořídíte ty nejděsivější selfies! Na místě budou připravené i stánky s občerstvením.

Focení s čerty bude probíhat od 11 do 18 hodin. Vstupenkou si zakupujete 10 min. focení s několika čerty – můžete tak po celou dobu cvakat zuby strachy, nebo cvakat foťákem, to už necháme na vás.

Pokud chcete jít s dětmi, vyberte si Krampus show – Family. Doporučujeme rodinám s dětmi do 10 let. Jestli máte doma již větší raubíře, nebo chcete jít v páru, nebo s kamarády, právě pro vás je varianta Krampus show – Night – uvidíte i ohňovou show a na ten pravý hardcore vás naladí DJ.

Program akce:

11:00–18:00 – focení s Krampus čerty

14:00–16:00 – Krapus show – Family (vhodné pro rodiny s dětmi)

18:00–20:00 – Krampus show – Night (vhodné pro dospělé)

Vstupenky jsou k dispozici pouze online a to až do začátku akce, pokud nebude vyprodána kapacita. Na místě si můžete vstupenky zakoupit online pouze přes QR kód.

 

Aktuální informace ke vstupu na akci platné od 22. 11. 2021:

Vstup na akci je možný pouze pokud se prokážete:

  • dokladem o ukončeném očkování,
  • dokladem o prodělané nemoci ne starším než 180 dní,
  • S PCR testem ne starším než 72 h je umožněn vstup těmto skupinám:
    • rozočkovaní občané, kteří se kromě PCR testu prokáží dokladem o aplikaci první dávky očkování,
    • případně osoby s dokladem o nemožnosti se očkovat kvůli zdravotním potížím.

Jak je to s dětmi? Děti do 12 let mohou na akci bez omezení, děti ve věku 12–18 let musí mít s sebou PCR test ne starší než 72 hod.

Mám koupenou vstupenku a nejsem očkovaný – můžete přijít s PCR testem, pokud spadáte do některé z výše uvedených skupin (rozočkovaný, či doklad o nemožnosti se nechat očkovat). Pokud nespadáte do žádné kategorie, můžete zažádat o vrácení vstupného na e-mail info@goout.cz. S udáním názvu akce, času a ideálně i z e-mailu, ze kterého byla registrace provedena.

Na akci mějte prosím po celou dobu ochranu horních cest dýchacích (respirátor) a dodržujte rozestupy 1,5 m od ostatních osob, pokud nejste z jedné domácnosti.

S ohledem na uvedená opatření, nebude na místě zřízeno testovací místo, přineste si s sebou všechny potřebné doklady.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu