RubrikaFestivaly, Koncerty

Letní scéna Azyl78

Konec kulturní karantény!

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Šapitó Azyl78 poskytne zázemí mnoha divadlům a souborům i další živé kultuře. Čekají vás premiéry, zážitky a stanování jako žádné jiné. Vždyť herce, klauny, akrobaty, tanečníky, filmaře, muzikanty i vás diváky spojuje víra v to, že #kulturunezastavis!

Naše šapitó poznáte snadno. Stan pro 500-800 diváků šili na míru zkušení cirkusoví mistři v Itálii. Jako malířské plátno jeho vnější stranu využije Lukáš Musil a vtiskne mu svůj rukopis v podobě černých linií a symbolů. Uvnitř je šapitó černé, abychom mohli hrát i ve dne. Až k nám půjdete, myslete na to, že budete venku, i když pod střechou. Oblečení proto doporučujeme zvolit do každého počasí. Vstupenky nejsou na konkrétní místa, dorazte proto s předstihem, pokud si chcete najít své oblíbené místo. Dobře ale uvidíte odkudkoli. Najdete nás v zadní, parkové části Výstaviště Praha vedle Stromovky. Už se nemůžeme dočkat!

Právě hrajeme představení CESTY – největší a nejnáročnější projekt v historii naší company.

Cesty prošly mnoha úskalími a proměnami, ale nakonec nás dovedly až k Vám. Po téměř dvou letech se dostáváme před Vás, před diváky, a chceme s Vámi oslavit, že opět můžeme být spolu a že jsme znovu objevili cesty k publiku. Cesty se pro nás staly srdcovým projektem, do kterého vkládáme neskutečné množství energie. Chceme jimi vzdát hold jedinečnosti cirkusového umění a jeho historii, a proto v inscenaci uvidíte více než třicet akrobatů, herců, tanečníků a hudebníků, kteří spoluvytvářejí Cirk La Putyka, a to z různých koutů světa a napříč generacemi.

Uvidíte to, co jste ještě nikdy neviděli. Klaunské výstupy, náročná a dechberoucí čísla i skupinové choreografie.

Cesty budou uváděny v šapitó Azyl78 od 11. do 25. září 2021, začátky jsou v 19.30 hod.

 

Chcete mít stále čerstvé informace? Více se dozvíte na webu: http://www.jatka78.cz/cs, nebo nám napište dotaz na info@laputyka.cz.

Nevíte, kde nás v areálu hledat? Prohlédněte si mapu, jsme pod číslem 33 v zadní části areálu.

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu