RubrikaKoncerty

Magická Fontána 2021

Křižíkova fontána opět ožívá

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Premiéra přesunuta na 8. 7. 2021.

Křižíkova fontána znovu ožívá živelnou show v produkci skupiny Pyroterra. Velkolepé představení pod širým nebem kombinuje taneční a novocirkusové umění, moderní technologické efekty s vodním dílem českého vynálezce Františka Křižíka.

Živelná kombinace ohně, světla a vody spolu s elektrizujícími výkony světelných a ohňových tanečníků. Přehlídka jevištních prvků a speciálních efektů během jednoho večera. Teslův transformátor hrající živou hudbu milionem elektrických výbojů. Akční show s futuristickými prvky propojená interaktivní projekcí do vodních stěn, vyprávějící příběh inspirovaný životem českého velikána. Atmosféra diváky vtáhne do děje, při kterém pocítí ničivou sílu pradávného elementu ohně i životodárnou energii elektřiny a světla. První možnost poprvé v Česku spatřit synchronizovaný roj létajících dronů tvořící světelné obrazce na obloze.

Představení Magická Fontána navrací Křižíkovu fontánu zpět do kulturního dění s ambicí zapsat se mezi přední světová představení.

Termíny

8.10.7.2021 denně 21:30

6.7.8.2021 – denně 21:30

20.21.8.2021 – denně 21:30

Vstupné

Základní 890 Kč
Zlevněné 650 Kč

*základní vstupné pro osoby od věku 13+

* zlevněné vstupné pro děti do 12ti let a držitele ZTP, ZTP/P

Více na: http://www.magickafontana.cz/

 

 

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu