RubrikaRodinné akce

Matějská pouť – ZRUŠENO

Pražská Matějská pouť na Výstavišti

Zpět na výpis

NA ZÁKLADĚ STÁTNÍHO NAŘÍZENÍ BYLA MATĚJSKÁ POUŤ ZRUŠENA. Můžete ale navštívit menší Zábavné městečko, které je nyní umístěné u Mořského světa na Výstavišti. Více informací zde: https://www.vystavistepraha.eu/kalendar-akci/detail/zabavne-mestecko/

 

Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Pobavíte se na:

  • horské dráze,
  • centrifuze,
  • ve strašidelném zámku,
  • domě smíchu,
  • u střelnic,
  • na kolotočích,
  • houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích,
  • nebo na lochnesce.

Mezi přibližně 115 atrakcemi, budou nově i čtyři novinky a to KING, což je přetáčecí extreme, Tsunami, Waltzer či obří padesáti metrové kolo, které je o neuvěřitelných patnáct metrů větší, než loňské. Pro velký úspěch se na Matějskou pouť po roce vrací i farmářské trhy, které se konají každou sobotu a neděli. Ve stáncích budou ke koupi sýry, náramky, svíčky, svícny a další kvalitní výrobky.

Do Prahy se navíc opět vrací atrakce Super Mouse, Goldmine Tower, což je tolik oblíbený volný pád, Booster, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího. Samozřejmě nechybí stánky s rychlým občerstvením, obvyklým suvenýrem z Matějské pouti bývají perníková srdce a různé sladkosti jako je cukrová vata, nejen pro děti.

V rámci Matějské pouti  proběhne v pondělí 23.3.2020 akce „Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů“. Tato akce je přístupna všem zdravotně postiženým návštěvníkům zdarma včetně doprovodného programu.

Vstupenky můžete zakoupit přes www.ticketportal.cz. Ke každé zakoupené vstupence obdržíte poukaz s 20% slevou na vstup do muzea Ocelových figurín.

Hlavní vstup je směrem od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice. Pokud pojedete autem, zaparkujte u Plaveckého bazénu. Parkovné naleznete v kontaktech stránky.
Otevírací doba
pondělí ZAVŘENO (mimo školních prázdnin)
út–pá 13:0021:00
so, ne, svátky 10:0022:00
školní prázdniny 10:0022:00
provoz během svátků, školních prázdnin a Velikonoc 10:0022:00

 

Vstupné
út–pá ZDARMA
so, ne, svátky 30 Kč
děti do 120cm ZDARMA

 

Kontakty
E-mail kocka.info1@gmail.com
Telefon +420 606 205 682
Web www.matejskapout.cz

 

Galerie