RubrikaSport

Noční běh pro Světlušku – PŘESUNUTO

Rozsviťte s námi Výstaviště Praha

Zpět na výpis

Milí světluščí běžci, vzhledem k aktuálnímu zákazu sportovních a dalších akcí jsme se rozhodli přesunout Noční běhy pro Světlušku na podzimní termíny (září/říjen). Všem účastníkům, kteří mají na některý z běhů již zakoupené vstupné, zůstávají VSTUPENKY PLATNÉ pro náhradní termín. V tuto chvíli moc prosíme o trpělivost, nové termíny běhů oznámíme, jakmile to bude možné. V případě, že vám nový termín nebude vyhovovat, budete mít nárok na vrácení peněz.

Rozsviťte to s námi na letošním Nočním běhu pro Světlušku v Praze! Kromě běhu se můžete těšit na spoustu novinek.

STARTOVNÍ BALÍČEK PRO KAŽDÉHO! Co bude jeho obsahem, si můžete letos navíc poprvé vybrat. Skalní fandy, kteří s námi běhají už nějaký ten pátek a (nejednu) naši ČELOVKU už mají, jistě potěší možnost vybrat si balíček obsahující sportovní šik ČELENKU s novým světluščím logem. V obou balíčcích samozřejmě najdete také praktický sportovní vak HANNAH. A protože nám není vaše zpětná vazba lhostejná, rozhodli jsme se letošní běhy pro větší komfort kapacitně omezit, takže s přihláškami dlouho neotálejte.

Registrace ZDE: http://bit.ly/Nocni_beh_Praha

Potřebujete se před během trochu rozehřát? Všechny běžce i chodce čeká letos poprvé rozcvička od nadupaného týmu společnosti HANNAH.

Noční běh pro Světlušku odstartuje z Výstaviště Praha ve 21.00, registrace na místě bude probíhat od 18.30 do 20.45. Vybrat si můžete standardně z kratšího okruhu 2,5 km, nebo z delšího okruhu 4,5 km. A pokud se vám nechce běžet, můžete se klidně jen projít.

Výtěžek ze startovného poputuje na konto Světluška – Nadační fond Českého rozhlasu, pomáhající nevidomým. Protože i běhat ve tmě má smysl, vezměte s sebou rodinu a přátele a užijete si s námi noční rojení světlušek.

Děkujeme letošnímu generálnímu partnerovi Nočních běhů pro Světlušku, kterým je společnost Kaufland Česká republika.

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu