RubrikaSport

Noční běh pro Světlušku

Rozsviťte s námi Výstaviště Praha

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Rozsviťte to s námi na letošním Nočním běhu pro Světlušku na Výstavišti!

Letos si můžete vybrat, co bude obsahem vašeho startovního balíčku. Skalní fandy, kteří s námi běhají už nějaký ten pátek a (nejednu) naši ČELOVKU už mají, jistě potěší možnost vybrat si balíček obsahující sportovní šik ČELENKU s novým světluščím logem. V obou balíčcích samozřejmě najdete také praktický sportovní vak HANNAH. A protože nám není vaše zpětná vazba lhostejná, rozhodli jsme se letošní běhy pro větší komfort kapacitně omezit, takže s přihláškami dlouho neotálejte.

Registrace ZDE.

Potřebujete se před během trochu rozehřát? Všechny běžce i chodce čeká letos poprvé rozcvička od nadupaného týmu společnosti HANNAH.

Noční běh pro Světlušku odstartuje z Výstaviště Praha ve 20.00.

Registrace na místě bude probíhat od 17.30 hod.

Vybrat si můžete standardně z kratšího okruhu 2,8 km, nebo z delšího okruhu 4,5 km. A pokud se vám nechce běžet, můžete se klidně jen projít. Výtěžek ze startovného poputuje na konto Světluška – Nadační fond Českého rozhlasu, pomáhající nevidomým. Protože i běhat ve tmě má smysl, vezměte s sebou rodinu a přátele a užijete si s námi noční rojení světlušek.

Děkujeme letošnímu generálnímu partnerovi Nočních běhů pro Světlušku, kterým je společnost Kaufland Česká republika.

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu