RubrikaVýstavy

Open ART Fest

Nechte se unést uměním.

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Přijďte si prohlédnout díla umělců z celé České republiky.

Festival Open Art Fest se bude konat na Výstavišti v termínu 30.–31. 10. 2021 v pravém křídle Průmyslového paláce. V rámci našeho festivalu Open ART Fest připravujeme uvnitř haly bohatý doprovodný program, na pódiu vystoupí řada předních českých umělců.

Venku před halou bude souběžně probíhat Dyzajn market, kde si lze autorskou tvorbu a design nejen prohlédnout, ale také nakoupit. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.

 Doprovodný program bude začínat v sobotu 30. 10. 2021 odpoledne od 17 hod. Semináře, rozhovory, přednášky, workshopy. Od 18 hod. bude program pokračovat koncertem Petra Lüftrera, následně proběhne vyhodnocení soutěže „Hledá se YETTI 2021“ a od 20 hod. bude program pokračovat koncertem.

Vstupné předprodej – 120–150 Kč

Vstupné na místě – 180 Kč

Sobota 09:00 – 22:00 hodin

Neděle 09:00 – 22:00 hodin

 

Co je Open ART Fest?

Jedná se o prodejní festival výtvarného umění. Tvůrci jsou po celou dobu přítomni a svá díla mohou bez omezení prodávat. Mají tak možnost představit se širokému publiku, prodat svá díla či sjednat výstavy v galeriích.

 

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu