RubrikaFestivaly

Prague Harley Days

Dva dny plné zábavy a vzrušení života v jedné stopě

Zpět na výpis

Vrať se 5. – 6. 7. 2019 do Prahy připomenout si oslavy 115 let H-D, které na 4 dny proměnily Prahu v motocyklovou mekku. Nezáleží na věku, národnosti, vyznání ani značce tvého stroje. Přijeď slavit svobodu na dvou kolech a zažij atmosféru největšího motocyklového srazu přímo v jednom z nejkrásnějších měst světa.

Uvidíš kaskadérské show, historické motocykly a stavby od těch nejlepších designérů. Otestuješ na vlastní kůži nejnovější modely H-D. Potkáš spousty stejně naladěných riderů z různých koutů světa. A to vše při skvělé muzice a u dobrého jídla a pitÍ.

Kromě spanilé jízdy a vyjížděk po malebném okolí Prahy se můžeš těšit i na adrenalinové a kaskadérské show, výstavy historických a custom motocyklů od těch nejlepších designérů, řadu soutěží a výzev pro ridery… Na vlastní kůži otestuješ nejnovější modely H-D a hlavně potkáš tisíce stejně naladěných riderů z různých koutů světa. A to vše při skvělé muzice a u dobrého jídla a pití…

VSTUPNÉ

V předprodeji stojí vstupenka 500 Kč a koupíš ji zde. Vstupenka ti ihned po zaplacení přijde mailem. Ke vstupence máš platební kartu Mastercard a speciální kelímek ve stylu H-D zdarma. (Pozor – zásoby jsou omezené.) Vyzvedneš si je při vstupu do areálu PHD 2019.

Vstupenku můžeš pořídit i na místě, platit lze hotově i kartou. Vstup zdarma mají návštěvníci nad 70 let, pod 15 let, těhotné, držitelé průkazu ZTP a jejich doprovod.

PLACENÍ V AREÁLU

PHD 2019 je cashless (Sorry, Johnny ), to znamená, že v celém areálu akce bude možné platit pouze bezhotovostně. Je to rychlejší a bezpečnější. Použít k tomu můžeš svou vlastní platební kartu Mastercard/Visa, nebo naši speciální Mastercard, kterou dostaneš ke vstupence gratis. Eventovou Mastercard si můžeš nabít 500 – 6000 Kč a používat ji kdekoliv v ČR do konce její platnosti (červen 2021).

KELÍMKY

Ke každé vstupence dostaneš kromě eventové platební karty i kelímek s H-D designem zdarma – do vyčerpání zásob. Proto kelímky nebudeme vykupovat, ani vyměňovat za nealko pivo nebo vodu. Pokud u tebe na konci akce skončí kelímek s designem, který nechceš, můžeš si jej ve speciálním stánku vyměnit za kelímek s jiným designem.

PSI

Mohou do areálu pouze na vodítku a s košíkem. Vzhledem k davům lidí, horku, neustále projíždějícím motocyklům a hluku je doporučujeme nechat doma.

PARKOVÁNÍ

Motocykly – zdarma na parkovišti v areálu Výstaviště. Kapacita parkoviště je cca 2000 motocyklů.

Více na: http://pragueharleydays.cz/

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu