RubrikaFestivaly

Praha ZÁŘÍ

Společný program pražských festivalů

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Přijďte na akci, jakou Praha ještě nezažila!

Výstaviště se na konci léta promění v prostor, kde se během 3 týdnů představí největší ty pražské festivaly jako je Designblok, MFF Praha – Febiofest, Letní Letná, Metronome Prague Music & Arts Fair, Pražské jaro, Signal Festival, United Islands of Prague. Během celého festivalu můžete navštívit spoustu koncertů, vystoupení, divadelních představení i programů pro děti. Některé části areálu budou věnovány výtvarnému umění, designu, filmu a digitálnímu umění.

Prohlédněte si KOMPLETNÍ PROGRAM celého festivalu.

Vstup na Praha ZÁŘÍ je zdarma, ale některé koncerty a akce jsou placené a potřebujete vstupenky. Festivalový prostor je rozdělen do venkovních sektorů.

Vstupenky – akredituj se a poté si rezervuj program v konkrétním sektoru (fontána stage, park stage, šapito, letní poloha)

ZÁKLADNÍ – akreditace je zdarma, umožňuje vstup na program Praha ZÁŘÍ bez garance vstupu (počet účastníků na jedné akci je maximálně 1000 osob), neplatí jako vstupenka na placené akce

STŘÍBRNÁ – cena 500 Kč, přednostní rezervace na vybraný program s garancí vstupu až 2 hodiny před danou akcí, 20 % sleva na placený program, průběžné informace o novinkách, představeních přímo ze zákulisí akce Praha ZÁŘÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý festival se bude konat ve spodní části Výstaviště. Pokud pojedete autem, zaparkujte na veřejném parkovišti u Plaveckého bazénu (ceník najdete tady) na místo poté dojděte pěšky. Nevíte kudy? Podívejte se na mapu Výstaviště.

(S ohledem na aktuální vládní opatření v boji proti šíření koronaviru je povinná akreditace každého účastníka festivalu zvlášť, i přesto, že se rozhodne navštívit jen neplacené akce. Žádáme všechny, aby uváděli své pravdivé osobní údaje pro možnost zpětného kontaktování chytrou karanténou. Praha ZÁŘÍ je v souladu se všemi platnými bezpečnostními opatřeními v České republice. Festivalový areál bude rozdělen do venkovních sektorů s omezenou kapacitou, kde bude dostatek prostoru k dodržování náležitých rozestupů a které budou fungovat samostatně se samostatnými vchody a přístupovými cestami.)

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu