RubrikaFestivaly

Rock for Churchill na výletě

Koncert kapel v Lucerna Music Bar Open Air

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Jelikož nám zastupitelstvo Vroutku zakázalo uspořádat malou verzi Churchilla na Myslivně, pojedeme na výlet. Do Prahy. Na Výstaviště. Do krásného přírodního areálu Lucerna Music Bar Open Air.

Zahrají nám Vypsaná fiXa, MYDY, Pipes and Pints, Fast Food Orchestra a Prague Conspiracy. A nebude chybět ani afterparty, které se zhostí jeden z našich a vašich oblíbených DJs. Máme velkou radost, že se nakonec malou verzi Churchilla podaří uskutečnit a těšíme se moc na viděnou 29. srpna na pražském Výstavišti.

Vstupné 590 Kč

Vstup 13:00 start 15:00

Vstupenky jsou v prodeji na GoOut.cz, na pokladně pražského Lucerna Music Baru je koupíte za 550 Kč.

Pro majitele vstupenek na Rock for Churchill 2020 máme zvýhodněnou cenu 490 Kč. Dostanete se k ní přes unikátní GoOut kód, který vám dojde na email, na který jste si vstupenky zakoupili.

Pokud jste si zakoupili vstupenku v kamenném obchodě, pošlete nám její fotku do 22. 7. na email info@rfch.cz a my vám pošleme unikátní kód na uplatnění slevy. Vstupenky zakoupené na Rock for Churchill 2020 nelze uplatnit na akci Rock for Churchill na výletě na pražském Výstavišti. Vstupenky na RFCH 2020 platí automaticky na Rock for Churchill 2021.

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu