RubrikaRodinné akce

Rodinný den

Zábavné odpoledne pro celou rodinu

Zpět na výpis

Magistrát hlavního města Prahy a Praha 7 vás zvou na Rodinný den!

Kam o víkendu s rodinou? V Praze 7 je spoustu organizací, spolků a klubů, ale jak se v nich vyznat a co nabízí? Tak od toho je tu Rodinný den , který se koná v neděli 2. června 2019.

Program bude plný sportu, divadel, workshopů a dílen a nebude chybět program také na pódiu. Vše začíná ve 13 hodin na louce za Křižíkovými pavilony (spodní část areálu).

I letos bude probíhat pro děti soutěž nazvaná – RODINNÝ PAS – sbírání razítek, které návštěvníci získají na vybraných sportovních stanovištích. Každý, kdo vyplní všechny políčka získává dárek – dárkem mohou budou vouchery, poukázky, sladkosti, ale i praktické věci, jako třeba krabička na svačinu.

 

 

Program stále připravujeme, už teď se ale můžete těšit na zónu sportu, kultury, zábavy, workshopy, ukázky, dílny pro děti a další aktivity.

KOHO UVIDÍTE NA RODINNÉM DNI?

 

Kdy, kam, co, jak, kde? Nezoufejte, mysleli jsme na všechny informace, které potřebujete vědět před návštěvou této akce.

Datum: 2.6.2019

Od - Do: 13:00 - 19:00

Místo: Výstaviště Praha - louka za Křižíkovými pavilony (spodní část areálu)

PARKOVÁNÍ - Parkovat můžete za vjezdovou vrátnicí, nebo u Plaveckého bazénu (tam je i platební automat).

Radši jedete MHD?

TRAMVAJ

Tramvajová zastávka: Výstaviště Holešovice
Čísla tramvají: 6, 12, 17 (zastávka Výstaviště Holešovice)
Noční tramvaje: 53, 54

METRO

Stanice metra: Nádraží Holešovice
Linka metra: červená (C)
Pak pokračujte tramvají 6, 12, 17 (zastávka Výstaviště Holešovice)

Bez pejska si nedovedete představit super odpoledne? Klidně ho vemte sebou, ale prosíme jen na vodítku.

 

VÝZVA PRO ŽIVNOSTNÍKY, PODNIKATELE A DALŠÍ ORGANIZACE Jste živnostníkem či vlastníte firmu nebo jinou organizaci v Praze 7? Nabízíme vám možnost stát se součástí této celodenní akce. Na akci vám bude za dohodnutých podmínek podle zaměření organizace poskytnut prostor vč. technického zajištění prezentačního místa, kde budete moct představit a prodávat své výrobky, či různé služby a činnosti.   Máte zájem se Rodinného dne na Výstavišti účastnit a prezentovat svou firmu či živnost? Kontaktujte nás nejpozději do 31. března 2019. Petra.Rezabkova@prahaexpo.cz Renata.Liskova@prahaexpo.cz

Děkujeme partnerům akce!

 

Mgr. Renata Lišková
projektová manažerka
Mobil: +420 702 153 664
E-mail : renata.liskova@prahaexpo.cz

Petra Řežábková
asistentka projektové manažerky
Mobil: +420 778 726 838
E-mail : petra.rezabkova@prahaexpo.cz

Na Rodinném dni  budeme fotografovat od 13:00 - 16:00 i pořizovat obrazové záznamy z celé akce. Účelem fotografování nebo natáčení a je pořízení propagačního videa na příští rok.

Před fotografováním a natáčením oznámí moderátorka, že má být fotografie nebo videozáznam pořízen. Můžete tedy vyjádřit nesouhlas s účastí na takovém záznamu. Pokud zpětně zjistíte, že se objevujete na fotografii či záznamu, na kterém nechcete být, prosím kontaktujte neprodleně naše marketingové oddělení.

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu