Rostlinný SWAP

Vyměňte své rostliny za nové na swapu rostlin.

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Máte doma spoustu květin, které se vám už nikam nevejdou? Udělejte si doma pořádek a přineste své nechtěné rostliny v sobotu odpoledne na Rostlinný SWAP na Výstaviště.

Budeme mít pro vás připraveno několik stolečků, kde můžete nechat ty své a vybrat si nové. Současně se swapem probíhá i akce Food Trucky, kde můžete ochutnat street mexické a texaské jídlo, pokud tedy budete mít chuť na něco dobrého, můžeme jen doporučit.

Vstup – 50 Kč (v ceně je vstupenka na swap a vstup pro 1 dítě na Workshop pro děti: Pet – Art květináč). Platit můžete hotově i kartou na místě.

Jak SWAP funguje?

  • Zakoupíte si vstupenku a přinesete s sebou živou a hezkou rostlinu (můžete přijít i bez ní).
  • Projděte se mezi ostatními a vyberte si, co se vám líbí.
  • Tím vyměníte svoji rostlinu za novou.
  • Vyberte jí u vás doma čestné místo.

Všechny rostliny k výměně přijímáme průběžně během akce či cca půl hodiny před zahájením.Vezměte si s sebou i vlastní tašku na odnos rostlin, igelitkám nefandíme.

Workshop pro děti: Pet – Art květináč 

Pojďte s námi recyklovat. V rámci rostlinného SWAPU jsme pro vás připravili workshop, kde si společně vyrobíme květináče z pet lahví. Ukážeme vám různé triky, jak takové nádoby vytvořit a jak si je ozdobit. Při workshopu budeme používat nůžky, akrylové barvy, tepelný nahřívač a další pomocné materiály. S dětmi ve věku 3-5 let budete tvořit společně, ty starší si už poradí sami. Na místě bude k dispozici jak materiál na nádoby, tak vše potřebné k výrobě.

 

Kde nás najdete?

Projděte z levé strany až za Průmyslový palác, budeme před Ateliérem Rychta, v blízkosti bistra Artyčok.

Těšíme se na vás!

 

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu