RubrikaSport, Výstavy

Running Expo

Veletrh sportovního vybavení

Zpět na výpis

 

 

Running Expo je veletrh sportovního vybavení, potřeb a výživy, který je spojen se Sportisimo 1/2Maraton Praha 2019. Na tomto veletrhu si mohou všichni běžci závodu vyzvednout své startovní číslo a balíček.

Vystavovatelé představí na veletrhu širokou nabídku potřeb pro sportovce:

 • funkční oblečení pro muže i ženy, včetně sportovního spodního prádla
 • obuv pro outdoorové i indoorové sporty
 • ortopedické a sportovní vložky
 • širokou nabídku kompresních výrobků
 • sportovní batohy (Binder)
 • doplňky (brýle, čelenky, zdravotní náramky, medaile)
 • potřeby pro tejpování, cvičení, masáže, péči o tělo
 • sportovní a outdorové hodinky, sporttestery, GPS navigace
 • výživu pro sportovce
 • zdravotní a potravinové doplňky
 • služby pro sportovce (tréninkový plán, zdravý životní styl, pojištění)
 • sportovní časopisy a informační weby
 • nabídka běžeckých akcí v ČR i zahraničí vč. možnosti přihlášení

Veletrh doprovází bohatý doprovodný program na pódiu ve Střední hale Průmyslového paláce.

Výstava každoročně přiláká více než 20.000 aktivních sportovců z Česka i ze zahraničí.

Partneři:

 

 

 

Místo: Střední hala a pravé křídlo Průmyslového paláce

Vstupné: Zdarma

Datum: 4. - 5.4.2019

Otevírací doba:

Čt: 12:00 - 20:00

Pá: 10:00 - 20:00

Jak se k nám dostanete?

Parkovat můžete na vyhrazených parkovacích plochách v areálu Výstaviště.

Pokud pojedete MHD

TRAMVAJÍ

Tramvajová zastávka: Výstaviště Holešovice
Čísla tramvají: 6, 12, 17
Noční tramvaje: 53, 54

METREM

Stanice metra: Nádraží Holešovice
Linka metra: červená (C)
Pak pokračujte tramvají 6, 12, 17

Vstup se psy je povolen pouze na vodítku.

Zajímá vás, koho na veletrhu uvidíte? Podívejte se na seznam vystavovatelů a vyberte si, koho navštívíte.

SPORTISIMO

Sportisimo

VOLKSWAGEN

Volkswagen

ADIDAS - Přijď do adidas Expo stanu a nakup oficiální eventovou kolekci, kterou vytvořila ilustrátorka, animátorka a digitální umělkyně Eliška Podzimková, jejíž projekt PLEŠOUNI chce adidas touto spoluprací podpořit. Z každého trika z této limitované kolekce adidas přispěje 50 Kč na podporu Eliščina projektu Plešouni na pomoc onkologicky nemocným dětem. Navíc můžeš využít slevu 20 %, která se vztahuje na veškeré vystavené zboží.

Navíc budeš mít jedinečnou možnost využít konzultace adidas produktového specialisty a otestovat novou běžeckou siluetu Ultraboost 19, která bude na místě spolu s dalšími běžeckými modely k zakoupení.

adidas

DALŠÍ VYSTAVOVATELÉ

2XU - výrobce výkonného a funkčního kompresního oblečení, navržené oblečení je vyrobené z nejmodernějších materiálů, které kombinují různé vlastnosti podporující sportovní výkon.
AARAM
AEG
AMER SPORTS – Salomon - vybavení pro horský běh, trail i silniční běh, na stánku můžete vyzkoušet modely z aktuální kolekce.

Suunto – značka známa především výrobou sportovních hodinek, potápěčských počítačů a kompasů.

ANITA MORAVIA - dodavatel dámského sportovního prádla, obzvláště ve velkých velikostech, navrženo v Německu, vyrobeno také v České republice.
BE THE SPECIAL ONE
beMANIAX
BIRELL
BJĚŽ
CATHERINE LIFE - výrobce slunečních brýlí a cyklo doplňků. K zakoupení nové výrobky s veletržní slevou.
CEP
CREATIVE DOCK
CUBIQ - je unikátní produkt umožňující pojistit si mobil, tablet či sportovní vybavení jako je kolo, lyže nebo snowboard a to vše on-line.
ENGEL&VOELKERS
ESATRADE
GARMIN – nabízí širokou škálu běžeckých GPS hodinek, dámské i pánské, levnější i dražší, od jednodušších až po vrcholové modely. Na stánku Garmin bude k dispozici většina výrobků značky Garmin, vybrané produkty bude navíc možné získat za veletržní cenu.
GATOTRADE
HEJNA RENÉ
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
CHALLENGE PRAGUE
CHIA SHAKE - Chia shake jsou výživné směsi pro přípravu koktejlů, polévek, pudinků, kaší, omelet, palačinek nebo muffinů.
CHILLOUT PROJECT
iSCHWEIZER MARKETING - na stánku B.O.N. můžete vyzkoušet a zakoupit čisté přírodní produkty Best of Nature pro zdraví, relaxaci a úlevu.
JAKUB PODANÝ
KAUFLAND
KOŠICE PEACE Run
MAGICAL SHOES
MASK gear
MATTONI
MEGGLE
MONKEY BROTHERS - CHIMPANZEEBAR
NICE - International maraton
NYMBURSKÝ PŮLMARATON
O2
PARIS 20km
POHORA.cz
POLARIZED
PONDY K – specializace na vývoj, testování a výrobu malosériové kolekce funkčních, zátěžových ponožek, na stánku KS je možno osobně otestovat ukázku rozdílu funkční a nefunkční textilie.
ROYAL BAY - Aries
RunCzech
RUN magazine - jediný český magazín o běhání. Na stánku si můžete zakoupit aktuální vydání RUNu, vyřídit si předplatné se slevou nebo zdarma odebrat starší vydání. K dispozici budou také dresy, tílka a čelenky RUN magazine týmu.
SALMING
SANASPORT
SAUCONY / OAKLEY
SPRINT
SVĚT BĚHU
SVĚT OUTDOORU
SVORTO / SIDAS
SWEEP
Sport-Testér.cz - portál zabývající se testováním sportovního zbožía a specializovaný e-shop zejména se sportovní a outdoorovou elektronikou. Sportovní vybavení značek Garmin, Suunto, Samsung, Niceboy nebo AfterShokz.
ŠVÁBOVÁ JANA
TEJPY.cz
TEMPOSPORT - značka Compressport nabízí nejen kompresní oblečení, naleznete u ní celou řadu běžeckých sportovních doplňků. Od ponožek, přes funkční čelenky, kšilty, pásy na čísla apod.
TURKISH AIRLINES
TYKHE
UNICREDIT BANK
USUŠIL & syn - sušené maso vyráběné ručně a poctivě v Čechách. Bez chemie, z nejlepších ingrediencí a s vysokým obsahem bílkovin. Sortiment: 100% JERKY Hovězí s pepřem, 100% JERKY Krůtí se zázvorem, 100% JERKY Kachní s pomerančem. Na stánku bude probíhat ochutnávka.
VALA JIŘÍ - největší výrobce bezešvého prádla ve střední Evropě, nabídne běžecké trička a tílka se speciální 3D konstrukcí, pro co nejrychlejší odvod tepla a vlhkosti od pokožky.
VITALITY - Kurz výživy sportovce a Školu zdraví a výživy (viz příloha) - návštěvníci si mohou vylosovat slevu 40 až 60% z ceny kurzu.
VITAR Sport / Enervit
FB 500x750_format pro facebook

ADIDAS

Přijď do adidas Expo stanu a nakup oficiální eventovou kolekci, kterou vytvořila ilustrátorka, animátorka a digitální umělkyně Eliška Podzimková, jejíž projekt PLEŠOUNI chce adidas touto spoluprací podpořit. Z každého trika z této limitované kolekce adidas přispěje 50 Kč na podporu Eliščina projektu Plešouni na pomoc onkologicky nemocným dětem. Navíc můžeš využít slevu 20 %, která se vztahuje na veškeré vystavené zboží.

Navíc budeš mít jedinečnou možnost využít konzultace adidas produktového specialisty a otestovat novou běžeckou siluetu Ultraboost 19, která bude na místě spolu s dalšími běžeckými modely k zakoupení.

Antia Active

ANITA ACTIVE

Funkčnost a pohodlí při všech sportovních aktivitách. Navrženo v Německu, vyrobeno také v České republice! Více než 130 let zkušeností, kvalita, vyjimečný styl, prvotřídní komfort a maximální funkčnost - Anita patří mezi významné dodovatele dámského sportovního prádla, obzvláště ve velkých velikostech.

BON

BEST OF NATURE

Potěšte sebe i své blízké dárkem pro zdraví z čisté přírody! Na naší expozici si můžete vyzkoušet a zakoupit čisté přírodní produkty Best of Nature pro zdraví, relaxaci a úlevu. Tajemstvím produktů B.O.N. jsou jedinečné směsi a síla přírodních esencí. Používáme výhradně přirozené a neošetřené látky z přírody či přírodě blízkého zemědělství. Produkty Yin-Yang neobsahují syntetické vůně, barviva ani konzervační látky. Klasický Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej – 100% výtažek ze speciálního druhu máty - máme teď v úplně novém balení ve formě ROLL ON! S ním teď nanášíte Yin-Yang obzvlášť šetrně a přesně tam, kam chcete. A to bez toho, že máte Yin-Yang na rukou. Další novinkou, kterou budeme prezentovat na veletrhu je Yin-Yang Čínský bylinný olej - 100% čistý bylinný extra silný výtažek z 13-ti léčivých bylin a rostlin. Je ideální příměsí do masážních olejů, speciálně pro stres odbourávající a uvolňující hřejivé masáže, ale také pro relaxační, aromatické, sportovní povzbuzující masáže a obklady a zábaly. Více o produktech Best of Nature najdete na www.bestofnature.cz

BRUBECK_3drunpro_2

BRUBECK

Firma Vala Jiří představuje kolekci prádla BRUBECK – největšího výrobce bezešvého prádla ve střední Evropě.V prezentované nabídce jsou především běžecké trička a tílka se speciální 3D konstrukcí,pro co nejrychlejší odvod tepla a vlhkosti od pokožky.Kolekce prádla je doplněna o kompresní podkolenky a běžecké batohy značky MILO.

Garmin

GARMIN

Na stánku Garmin poradí s výběrem vhodných běžeckých GPS hodinek - Americká značka Garmin patří mezi vedoucí světové výrobce běžeckých GPS hodinek a GPS sporttesterů obecně. Zejména běžci najdou u značky Garmin širokou škálu produktů, dámské i pánské, levnější i dražší, od jednodušších až po vrcholové modely. Samozřejmostí běžeckých hodinek Garmin je české menu, jednoduché ovládání a ve většině případů i všestranné sportovní i volnočasové využití. Výhodou jsou také moderní design, vysoká odolnost a výdrž, on-line tréninkový deník v češtině s verzí pro počítače nebo mobilní platformy iOS i Android. Běžce, kteří hledají jednodušší GPS hodinky, zaujmou Forerunner 30 a především Forerunner 35 s vynikající výdrží. U obou modelů oceníte minimální hmotnost a příjemné nošení i na menším zápěstí. Optické měření tepu na ruce poskytne důležitá data i bez nutnosti nošení často nepříjemných hrudních pásů. Forerunner 30 i Forerunner 35 nabízí skvělý poměr cena/výkon. Pro ženy, které chtějí být nejen při běhu elegantní, budou na stánku připravené hodinky vívoactive3, které nabízí všestranné sportovní funkce, podporují bezkontaktní platby Garmin Pay a sluší nejen se sportovním, ale i společenským oblečením.Série „hudebních“ hodinek s vestavěným přehrávačem hudby nabízí kompatibilitu s hudebními streamovacími službami, jako je Spotify nebo Deezer. Vaše oblíbené skladby a playlisty můžete při běhu poslouchat i bez telefonu a bez datového připojení. Mezi hodinky s touto funkcí patří vívoactive3 Music, Forerunner 645 Music nebo modely fénix5 Plus série. Osobitým modelem běžeckých hodinek je rozhodně Garmin Instinct. Mimořádná odolnost a výdrž hodinky předurčuje k extrémním výkonům. Ocení je běžci, kteří dávají přednost terénu před městem. Hodinky se nezaleknou bláta, vody a pomocí navigačních funkcí vás bezpečně provedou po trase nejen do cíle závodu, ale i zpět domů. Pokud neradi děláte kompromisy, pak svoji pozornost zaměřte na GPS hodinky Forerunner 935. Ultra lehký a výkonný model je určen pro vrcholové a výkonnostní běžce a triatlety. S necelými 50 g hmotnosti a nepřetržitou výdrží až 24 hodin plnohodnotného provozu patří k tomu nejlepšímu, co na současném trhu sporttesterů je. Podobnými modely, zaměřenými více na celodenní nošení, jsou hodinky řady   Garmin fénix5 a řady Garmin fénix5 Plus. Obě řady dnes patří ke kultovním sportovním GPS hodinkám a spojují funkce chytrých, outdoorových a sportovních hodinek. Forerunner 935, fénix5 i fénix5 Plus nabízí naprosto všestranné sportovní využití s možností měření běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu, fitness cvičení a řady dalších sportovních aktivit. Na stánku Garmin v  bude k dispozici většina výrobků značky Garmin, vybrané produkty bude navíc možné získat za veletržní cenu.

LOGO ChiaShake promo

CHIA SHAKE

Výživné směsi pro přípravu koktejlů, kaší i pudinků. Chia semínka jsou hitem současného stravování a není divu – jsou bohatá na živiny, vitamíny, omega 3-mastné kyseliny a vlákninu. A právě tuto výživnou potravinu obsahují produkty Chia Shake – dopřát si je můžete v podobě koktejlů, polévek, pudinků, kaší, omelet, palačinek nebo muffinů. S Vegan Protein Shake si navíc na své přijdou i vegani. Ze směsí Chia Shake snadno a rychle připravíte chutnou a výživnou svačinu, kterou můžete nahradit 1–2 jídla denně, a zpestřit tak svůj jídelníček. Tyto produkty jsou vhodné pro sportovce, pro ty, kteří chtějí zhubnout i všechny, kteří se zajímají o zdravé stravovaní a chtějí si jídlo připravit rychle a bez trávení dlouhých hodin v kuchyni. Směsi jsou dostupné v nejrůznějších příchutích, takže si mezi nimi jistě každý najde své oblíbence. Pořídit si k nim můžete také praktický šejkr, v němž si je v mžiku připravíte a hotové koktejly z něj můžete rovnou popíjet.

Pondy

PONDY K

Společnost PONDY K, s.r.o. Třebíč se specializuje na vývoj, testování a výrobu malosériové kolekce funkčních, zátěžových ponožek. Za vývojem stojí přední český specialista na funkční oblékání, který se podílel na vývoji prvních kolekcí ponožek Klimatex nebo pro Armádu ČR v letech 1997-2000. V expozici promo stánku KS je možno osobně otestovat ukázku rozdílu funkční a nefunkční textilie, kterou má společnost PONDY K, s.r.o. chráněnou u ÚPV. Využijte možnost odborné konzultace a poradenství při výběru ponožek a souvislostech s použitím různého typu obuvi. Pro „trhače“ ponožek bude na stánku připravena malosériová, pilotní série ponožek KS-CROSS s vyztužením paty a špice KEVLAROVÝM vláken. Těšíme se na Vaši návštěvu, team KS v čele s ing. Karlem Krškou.

r2

R2 a Relax

Česká značka R2 a Relax, výrobce slunečních brýlí a cyklo doplňků. K zakoupení novinky s veletržní slevou. R2 – bezpečné cyklo helmy, rukavice a fotochromatické brýle, které automaticky tmavnou podle intenzity UV záření.  Cyklo helmy R2 jsou pohodlné a především bezpečné s nízkou hmotností. Více na www.r2.cz

Relax - nejoblíbenější česká značka slunečních brýlí - široká nabídka modelů i barev pro každou příležitost. Inspirujte se na www.relaxworld.cz

2018camp-min

2XU

Australská značka 2XU („Two Times You“) byla založena v roce 2005. Tehdy se profesionální triatlonista Jamie Hunt spojil s maloobchodním guru Clydem Davenportem a marketérem Aidanem Clarkem, aby z Melbourne začali dobývat sportovní svět. Unikátní technologie je vytvářena a testována sportovci světové třídy a ve spolupráci s několika předními světovými sportovními orgány včetně Australského sportovního institutu, Institutu sportu VIS a Univerzity RMIT. Díky kompresní tkanině PWX, která je navržena tak, aby nabídla optimální sílu, hmotnost a pružnost, patří značka mezi světové lídry ve vývoji vysoce výkonného a funkčního kompresního oblečení. Navržené oblečení je vyrobené z nejmodernějších materiálů, které kombinují různé vlastnosti podporující sportovní výkon. Patří mezi ně komprese, chladící funkce nebo např. funkce materiálu zlepšující proudění vzduchu kolem cyklisty. V 2XU se pravidelně provádějí nezávislé vědecké výzkumy, které potvrzují, že produkty této australské značky mají na výkon pozitivní vliv. Vysokou kvalitu 2XU oceňují zejména profesionální sportovci, a tak produkty 2XU nosí nejen profesionální triatlonisté (například jednoznačně nejlepší triatlonistka světa Daniela Ryf), běžci, hráči NBA nebo NFL, ale také příslušníci americké elitní armádní jednotky NAVY SEALS.

SALOMON

SALOMON

Značku Salomon není třeba běžcům blíže představovat. Dlouhodobě udává technologické i módní trendy především v horském běhu a trailu a její produkty včetně špičkové řady S-LAB jsou mezi běžci velmi oblíbené. Salomon se však stále více soustředí i na silniční běh a může se pochlubit například skvělým závodním modelem Sonic RA Pro, nebo novinkou Predict RA. Tyto modely, jež jsou skvělou volbou pro 1/2maraton i maraton, můžete spolu s dalšími modely z aktuální kolekce vyzkoušet na stánku distributora společnosti AMERSPORTS Czech Republic s.r.o.

SUUNTO

Značka Suunto je známa především výrobou sportovních hodinek, potápěčských počítačů a kompasů používaných sportovci po celém světě. Pro tento rok bude nejzajímavějším produktem bezesporu Suunto 9. Přístroje se mohou pochlubit především dlouhou výdrží baterie (až 120 hodin), měřením tepové frekvence ze zápěstí nebo monitorováním spánku. Těšit se můžete i na řadu dalších produktů jakou jsou například Suunto 9 Baro, Suunto 3 Fitness, či kolekce Spartan (Ultra, Sport, Trainer).

STUDIO VITALITY

Kurz výživy sportovce a Školu zdraví a výživy (viz příloha) - návštěvníci si mohou vylosovat slevu 40 až 60% z ceny kurzu. WWW.NUTRICNIIQ.CZ

USUŠIL A SYN

Sušené maso vyráběné ručně a poctivě v Čechách. Bez chemie, z nejlepších ingrediencí a s vysokým obsahem bílkovin. Sortiment: 100% JERKY Hovězí s pepřem, 100% JERKY Krůtí se zázvorem, 100% JERKY Kachní s pomerančem. Na stánku bude probíhat ochutnávka. www.ususil.cz

SPORT-TESTÉR

Nezávislý portál zabývající se testováním sportovního zboží a specializovaný e-shop zejména se sportovní a outdoorovou elektronikou. Sportovní vybavení značek Garmin, Suunto, Samsung, Niceboy nebo AfterShokz. www.sport-tester.cz

RUN MAGAZINE

Jediný český měsíčník o běhání. Na stánku bude možnost koupit si aktuální vydání RUNu, vyřídit si předplatné se slevou nebo zdarma odebrat starší vydání. K dispozici budou také dresy, tílka a čelenky RUN magazine týmu. www.run-magazine.cz

 

MŮJ CUBIQ

CUBIQ je unikátní produkt, umožňující pojistit si mobil, tablet či sportovní vybavení jako je kolo, lyže nebo snowboard. A to jak nové, tak i ty, které již nějaký pátek máte. Na rozdíl od klasického pojištění, které platíte celý rok, u nás je minimální délka pouhý jeden měsíc. Víme, že kolo nepoužíváte celý rok a proto nechceme, abyste zbytečně vyhazovali peníze. Vše se dá vyřídit on-line a to jak sjednání, tak nahlášení a vyřízení škody. Součástí našich služeb je i servis. Pokud je to možné, poškozenou věc necháme opravit. Samozřejmě si ji sami vyzvedneme, a pak zas doručíme do vašich rukou. Pokud opravit nelze vyplatíme vám dost na novou. Naším cílem je totiž šetřit peníze a čas klientů.  https://www.mujcubiq.cz/

TEMPOSPORT

Švýcarská značka Compressport patří mezi špičku na trhu v oblasti kompresního oblečení a regenerace. Tato značka je spojená s prvotřídní kvalitou celého svého portfolia, ať už se jedná o používané materiály, funkčnost nebo životnost produktů. Profesionální přístup u Compressporťáků je na prvním místě! Dlouho dobu už to není u této značky jen o kompresním oblečení, ale naleznete u ní celou řadu běžeckých sportovních doplňků. Od ponožek, přes funkční čelenky, kšilty, pásy na čísla apod. Od letošní sezóny tato švýcarská značka má dokonce ve své nabídce oblečení určené pro silniční běh. Mezi tyto produkty patří běžecké triko a tílko, která jsou doplněna o běžecké šortky. Nejočekávanější novinkou letošní sezóny je běžecká vesta (batoh), která tak navazuje na hit loňské sezóny, kterým byl velmi oblíbený běžeckou komunitou běžecký pás – Free Belt. Samozřejmě, že veškeré novinky společně s celým sortimentem budou pro Vás k dispozici na letošním Running Expu. Sportujte se značkou Compressport! Součástí stánku Compressport, bude i běžecká obuv americké značky Newton, která Vám přináší také nové modely pro letošní sezónu. Dále pak triatlonová značka ZEROD. Nakonec pak sportovní výživa SQUEEZY.

Chcete se stát součástí největšího sportovního veletrhu v České republice?

Na Výstavišti Praha v Holešovicích se v letošním roce, stejně jako v předchozích letech, uskuteční dva sportovní veletrhy u příležitosti konání běžeckých závodů.

U příležitosti SPORTISIMO ½ MARATHONU a dalších běžeckých závodů RUNCZECH (6. 4. 2019).

 

 

U příležitosti Volkswagen Maratonského víkendu a především VOLKSWAGEN MARATHON PRAHA (4. - 5. 5. 2019)

SPORTING EXPO

Jedná se o veletrhy sportovního oblečení, obuvi, dalších potřeb a výživy, s návštěvností více než 30.000 amatérských i profesionálních sportovců a sportovních nadšenců. Dobrá návštěvnost akcí vychází již z jejich charakteru, jako doprovodných akcí k populárním běžeckým závodům, které doprovází masivní propagační kampaň. Oba veletrhy fungují zároveň jako registrační místa pro závodníky, kolem Vašeho stánku tak projdou všichni účastníci závodů. Návštěvnost je dále posílena skutečností, že i pro všechny ostatní návštěvníky je vstup zdarma.

Veletrhy Running Expo a Sporting Expo již dávno nejsou jen akcemi pro běžce. Z průzkumů vyplývá, že většina návštěvníků provozuje široké spektrum sportovních aktivit, zajímá se o zdravý životní styl a výživu. Prezentujte proto své zboží a služby právě zde.

Organizátorem veletrhů je Výstaviště Praha, a.s. a pověřenou realizační agenturou je společnost Mascotte s.r.o. V případě zájmu o účast na jednom z veletrhů nebo na obou veletrzích současně nás prosím neváhejte kontaktovat. Včasným zasláním přihlášky si zajistíte výhodnější cenu výstavní plochy. Pořadí došlých přihlášek má rovněž vliv na umístění Vaší expozice.

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost pro Vaši prezentaci. Přihlášku k účasti a veškerou potřebnou dokumentaci Vám rádi zašleme.

Těšíme se na Vaši účast

 

 

 

 

Těšíme se na Vaši účast

Kontakt:

Kateřina Borská

e-mail: k.borska@mascotte.cz

tel.: 728 271 404

mascotte s.r.o.

www.mascotte.cz

Kateřina Borská

e-mail: k.borska@mascotte.cz

tel.: 728 271 404

mascotte s.r.o. 

www.mascotte.cz

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu