RubrikaKoncerty

Šance pro kulturu

Pilotní projekt na Křižíkově fontáně

Zpět na výpis

Pilotní koncert Šance pro kulturu proběhne 11.5. od 19.30 na Křižíkově fontáně.  Touto akcí chceme nejen návštěvníkům, ale zejména Vládě ČR dokázat, že kultura není hrozba a kulturní akce se i v této době dají pořádat bezpečně.

Celá akce je pilotním projektem rozvolňování kultury a její organizaci zaštiťuje asociace APPOK. Šance pro kulturu vznikla ve spolupráci společností JVS Group, T SERVIS, Crowd Safety, Shameless, Výstaviště Praha a dalších profesionálů z oboru jako investice do budoucnosti kultury u nás.

Na koncertě vystoupí skupina Chinaski, Pavel Šporcl a další hosté.

Za dodržovaní protiepidemických opatření se bude až 2500 diváků moci pobavit v sektorech na sezení i na stání.

Diváci proto musí buď dodat doklad o tom, že jsou déle jak 14 dní po ukončeném očkování nebo maximálně 72 hodin starý negativní výsledek PCR nebo maximálně 48 hodin starý antigenní test udělaný profesionální laboratoří nebo písemné potvrzení lékaře, že maximálně před 90 dny od data koncertu prodělali covid-19. U vstupu budou probíhat kontroly těchto potvrzení. Bez splnění podmínek nemůže být návštěvník na akci vpuštěn. Pořadatelé si vyhrazují právo na místě provést namátkový antigenní test jakéhokoli návštěvníka v případě pochybností o jeho zdravotním stavu.

Vstupenky si můžete rezervovat exkluzivně v předprodejní síti TICKETLIVE.CZ, vstup pro registrované účastníky je zdarma.

Společně jsme to zvládli dodnes, společně to zvládneme i dál.

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu