RubrikaVýstavy

Vegan Future: Expo & Conference 2020

Veggie Náplavka ve větším na Výstavišti

Zpět na výpis

Rozhodli jsme se zvětšit známou podzimní Veggie Náplavku a tak se se 12.9.2020 přesuneme do nového a většího formátu: eventu Vegan Future 2020.

Připravili jsme nejejn pro vás větší, venkovní i vnitřní prostor, ale také všem našim milým vystavovatelům, projektům na ochranu zvířat – a hlavně novinkám z ohleduplného a zdravého vegan životního stylu. Součástí veletrhu bude i konference Věda & Rostlinná strava, na které se setkáte s tím nejnovějším z medicíny, psychologie, práva a dalších disciplín, na dalších stagích budou zastoupena další témata jako kosmetika, jídlo, životní styl.  Akce bude podpořená bohatým doprovodným programem pro dospělé i děti, kde v hlavní roli bude Rostlinná strava, ochrana zvířat, planety a udržitelný životní styl jako budoucnost nás všech.

Navštivte Vegan Future v Průmyslovém paláci – krásném místě pro veletrhy a podobné akce, kde všichni najdeme víc místa pro všechno, co nás baví. A kde budeme moci lépe ukázat, jak rozmanitý a na vzestupu je rostlinný životní styl.

O klasickou Veggie Náplavku nepřijdete – 1.5.2021 se na vás budeme zase těšit!

Více o akci na: http://www.veganfuture.cz/

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Vjezd na Výstaviště ulicí Za Elektrárnou. Parkoviště pro veřejnost je u Plaveckého bazénu, kde se nachází i platební automat.
Cena: 30 min. zdarma, 1h 60 Kč, celodenní 300 Kč.

Najít cestu