RubrikaKoncerty

X-Massacre

Předvánoční párty X-MASSACRE.

Koupit vstupenky

Zpět na výpis

Již čtrnáctý ročník tradiční předvánoční party X-MASSACRE se bude konat 15.prosince v Praze..

Letos se opět můžete těšit na tekno stage ve velké hale E a hard stage zůstává také ve velké hale B. Kapacita celé akce je tak více než 5000 osob!
Neurofunk stage bude opět pod záštitou světoznámého YouTube kanálu a labelu NEUROFUNKGRID.

TIMETABLE

Timetable bude zveřejněn cca týden před akcí

VSTUPENKY

Vstupenky na X-Massacre Party můžete zakoupit online , dále na všech prodejních místech sítě Ticketstream. Pro nejčerstvější informace sledujte Facebook událost.

NAVIGACE

Výstaviště Praha se nachází nedaleko stanice metra „Nádraží Holešovice“ či „Vltavská“, blízko tramvajové zastávky „Výstaviště Holešovice“.Přesnou adresu a mapu najdete ZDE.

GPS: 50°6’25.999″N, 14°25’45.001″E

PARKOVÁNÍ

V okolí místa konání jsou zavedeny parkovací modré zóny pro rezidenty. Ponecháním vašeho vozidla na těchto místech riskujte jeho odtažení. Využijte proto velkokapacitní parkoviště na Výstavišti. Parkovné činí cca 40 Kč na hodinu nebo 200 Kč na celý den.

START AKCE, AKREDITACE

Vstupenky na místě budou v prodeji již od 19:00, otevření areálu je naplánováno na 20:00, program X-Massacre Party začíná ve 20:00 a končí v 09:00, zahraniční DJ’s vystupují již od 22:00. Návštěvníci, kteří si zakoupili vstupenku v předprodeji Ticketstream (v kamenné pobočce nebo na internetu jako E-ticket), se dostaví rovnou ke koridorům u vstupu do areálu a nemusí čekat u kasy. Akreditovaní návštěvníci (zapsaní na guestlist) se po dostavení na akreditace vydají ke koridorům. Vyvarujte se kupování vstupenek mimo oficiální prodejní místa – všechny vstupenky procházejí při vstupu do areálu čtečkou a jejich opětovné použití není možné!

Pro urychlení odbavení se nebudou návštěvníkům na ruku připevňovat handstrip náramky. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti!
Areál akce má jednu polovinu venku a druhou vevnitř, takže se můžete v klidu vydýchat, dát si nějaké dobré jídlo u stánku s občerstvením apod.

ZÁKAZY A UPOZORNĚNÍ

Do areálu je zakázáno vnášet jakékoli pití, jídlo, zbraně (včetně jakékoli pyrotechniky či sprejů) a omamné látky. Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci při případné frontě předešli tlačení se, neboť tím se váš vstup na akci neurychlí. Focení a natáčení na běžné fotoaparáty a mobily je povoleno; záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí schválené akreditaci.

OFICIÁLNÍ TRIČKA X-MASSACRE PARTY

Oficiální trička X-MASSACRE (včetně nového designu) můžete zakoupit u každého stánku s oblečením přímo na akci (stánky budou umístěny v hale B a E)

DALŠÍ INFO

K dispozici bude dostatečné množství barů (bary jsou v každém pavilonu). Stánky s jídlem nalezete venku mezi pavilony u pavilonů B a E. V pavilonu B a E budou k dispozici záchody s tekoucí vodou. Před pavilony pak bude i WC area s TOI TOI. Hned za hlavním vchodem naleznete ÚSCHOVNU – uzamykatelné skříňky, ke kterým budete mít neomezený přístup po celou dobu konání akce a to bez front. Cena za jednu skříňku bude 150 Kč (možnost podělit se o cenu pronájmu s přáteli). Více info najdete ZDE. Šatna bude k dispozici uvnitř pavilonu B, kde bude možné uschovat 1ks oblečení za 30 Kč, batoh či jiná zavazadla za 40kč. Pavilony jsou plně vytápěné. Na místě bude přítomna záchranná služba (ve dveřích u vchodu do pavilonu B), hasiči a ochranka zajišťující bezpečí nás všech, zde je kontaktní číslo 737 717 112, které bude vyvěšeno také ve všech halách.

Více info: facebook.com

Kde nás najdete

Parkování

+ -

Parkování

Parkovat je možné v areálu celého Výstaviště. Vjezd ulicí Za Elektrárnou.
Cena: 40 min. zdarma, celodenní 200 Kč.
Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu.

Najít cestu