Kariéra

Hledáme sympatického kolegu/kolegyni do našeho týmu na Výstavišti Praha, a.s.

ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Náplň práce:

  • administrativní podpora společnosti
  • zajišťování agendy vedení společnosti
  • zajištění provozu kanceláře po materiální a organizační stránce
  • příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů
  • organizace zasedání a příprava podkladů k projednání vedením společnost (představenstvo, dozorčí rada)
  • zápisy z jednání vedení společnosti
  • péče o návštěvy
  • obsluha datové schránky
  • zveřejňování smluv a objednávek v registru smluv
  • zodpovědnost za chod kanceláře
  • zajišťování a evidence firemní korespondence
  • kopírování, tisk, scanování dokumentů
  • aktualizace dat společnosti
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti
  • pochůzky (úřady, pošta, apod.)

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání v oboru administrativy či ekonomie s maturitou
  • praxe min. 1 rok výhodou
  • jazykové znalosti na základní komunikační úrovni (anglický jazyk)
  • dobrá znalost MS Office, MS Outlook
  • komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, svědomitost, diskrétnost, flexibilitu, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, příjemné vystupování a selský rozum

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day
  • stravenky
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)
  • pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito
  • výuka anglického jazyka (po uplynutí zkušební doby)
  • služební telefon + notebook
  • možnost zdarma využívat sportoviště nacházející se v areálu, případně akce konané v areálu
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení

Nástup od 1. 8. 2019, po dohodě možné i později. Své životopisy vč. krátkého průvodního dopisu můžete zasílat na e-mail info@prahaexpo.cz.

ROLBAŘ na plný úvazek.

Požadujeme:

  • SOU vzdělání
  • zodpovědnost
  • aktivní přístup

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Strukturovaný životopis zasílejte na: martina.pechova@prahaexpo.cz