Kariéra

Hledáme sympatického kolegu/kolegyni do našeho týmu na Výstavišti Praha, a.s. na pozici:

ÚČETNÍ

Náplň práce:

vedení a zpracování účetnictví – účtování došlých a vydaných faktur, pokladny, interních dokladů, banky atd.

kontrola saldokont odběratelů a dodavatelů

příprava podkladů pro účetní závěrky

správa a zajištění inventarizace majetku a závazků v souladu s inventurními předpisy

běžné administrativní práce

Požadavky na pozici:

minimálně SŠ vzdělání v oboru ekonomie či administrativy s maturitou

znalost podvojného účetnictví

praxe min. 1 rok výhodou

znalost účetního programu Helios Inuvio a Gordic Ginis výhodou

dobrá znalost MS Office, MS Outlook

komunikační a organizační schopnosti

pečlivost, svědomitost, diskrétnost, flexibilitu, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, příjemné vystupování

Nabízíme:

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která aktuálně přetváří areál Výstaviště v moderní společensko-kulturní areál s širokou nabídnou volnočasových a sportovních aktivit.

5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day

stravenky

příspěvek na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)

pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok je v případě spokojenosti prodloužena na dobu neurčitou

výuka anglického jazyka (po uplynutí zkušební doby)

služební telefon + notebook

možnost zdarma využívat sportoviště nacházející se v areálu, případně akce konané v areálu

příjemné pracovní prostředí v areálu s unikátním genius loci

Nástup od 1. 9. 2019, po dohodě možné i později. Své životopisy vč. krátkého průvodního dopisu prosím zasílejte na e-mail: info@prahaexpo.cz

ROLBAŘ na plný úvazek.

Požadujeme:

  • SOU vzdělání
  • zodpovědnost
  • aktivní přístup

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Strukturovaný životopis zasílejte na: info@prahaexpo.cz