Kariéra

Momentálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Projektant pozemních staveb či architekt - projektant

Náplň práce

  • spolupráce na architektonických studiích,
  • samostatné návrhy stavebních a konstrukčních řešení,
  • tvorba a posouzení kompletní projektové dokumentace všech stupňů,
  • supervize a koordinace stavebních fází projektů,
  • spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnost a koordinace profesí.

Požadujeme

  • autorizace ČKAIT – (IP00,TP00, SP00),
  • samostatná práce v software Archicad, AutoCAD,
  • praxe v oboru, zkušenosti s rekonstrukcemi historických budov výhodou,
  • technické znalosti, obecný přehled ve stavebnictví a architektuře,
  • samostatnost a aktivita při hledání správných řešení,
  • spolehlivost, pečlivost, svědomitý přístup k práci, zodpovědnost,
  • schopnost pracovat v kolektivu.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day,
  • příspěvek na obědy,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby),
  • pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito,
  • služební notebook a telefon,
  • možnost zdarma využívat sportoviště nacházející se v areálu, vstup na akce konané v areálu,
  • mladý a příjemný kolektiv,
  • dog friendly prostředí.

Nástup:  ihned

Své CV posílejte prosím na email: Petr.Bakos@navystavisti.cz

Vedoucí technického a projekčního oddělení

Náplň práce:

  • dohled na dodržování svěřených termínu a vedení agendy vyhodnocení harmonogramů staveb/akcí,
  • koordinace a chod svěřených úseků,
  • koordinace docházky a fond pracovní doby v návaznosti na potřeby areálu,
  • reporty a vyhodnocení,
  • příprava objednávek pro potřeby oddělení - zajištění jejich hospodárnosti a správnosti,
  • spolupráce na tvorbě návrhů smluv i návrhů dokumentů, které budou přílohou vypisovaných veřejných zakázek objednatele,
  • koordinace realizovaných projektů s dalšími úseky společnosti, zejména s ohledem na pořádání obchodních akcí v areálu,
  • dohled a kontrola termínů i kvality, dodržování podmínek rozhodnutí a smluv vztahujících se k projektům po celou dobu realizace projektů,
  • prezentace a konzultace projektů managementu společnosti,
  • administrativní vedení projektu, tj. zejména evidence a archivace zápisů, dokladů včetně fotodokumentace, zpráv, zjišťovacích protokolů,
  • kontrola postupů prací podle časového plánu projektu a návrhy opatření k jeho dodržení včetně přípravy podkladů k uplatnění sankcí vůči zhotovitelům a dodavatelům při neplnění smluvních podmínek zhotoviteli a dodavateli,
  • příprava podkladů pro zajištění financování projektů, předání reportu v písemné podobě vedení společnosti.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou,
  • dobrá znalost MS Office,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, selský rozum,
  • znalost v oblasti plánování lidských zdrojů.

Nabízíme:

Své CV posílejte prosím na email: Katerina.Burianova@navystavisti.cz