Kariéra

Momentálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Specialista veřejných zakázek

Náplň práce:

  • příprava a kontrola smluv,
  • příprava zadávací dokumentace k veřejným zakázkám,
  • administrace veřejných zakázek,
  • komunikace s právníky společnosti,
  • projektová podpora vedení společnosti,
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického charakteru,
  • praxe v oblasti veřejných zakázek min. 2 roky,
  • základní orientace v zákonech dle náplně práce,
  • jazykové znalosti cizích jazyků na základní komunikační úrovni,
  • dobrá znalost MS Office,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • pečlivost, svědomitost, zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, selský rozum.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny tzv. sick day,
  • příspěvek na obědy,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby),
  • pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito,
  • služební notebook a telefon,
  • možnost zdarma využívat sportoviště nacházející se v areálu, vstup na akce konané v areálu,
  • mladý a příjemný kolektiv,
  • dog friendly prostředí.

Nástup:  ihned

Své CV posílejte prosím na email: Pavla.Reyttova@navystavisti.cz