RubrikaO Výstavišti

Koncerty, festivaly, grilování i program pro děti

Zpět na výpis

Léto je u nás na Výstavišti v plném proudu. Ve spolupráci s Lucerna Music Barem u nás vzniklo letní festivalové městečko s chill out zónou, kde se po celé léto konají Open Air koncerty. V průběhu léta můžete vidět Monkey Business, UDG, Baumaxu a Muchu, Sebastiana s Atmo Music, nebo třeba Mňágu a Žďorp a mnoho dalších.

Pokud jste milovníci taneční hudby, tak právě pro vás pořádáme každou sobotu summer parties na střeše Křižíkových pavilonů The SUN festival s interprety jak z české hudební scény, tak ze zahraničí.  Téměř každodenní program najdete v Gauči ve Stromovce, kde se pořádají taneční večery, stand-upy i koncerty.

Každou neděli, na Bruselské cestě, na vás čeká lahodné street food v podání Food Trucků s nabídkou specialit od klasických burgrů, trhaného masa, zapékaných sandwichů, belgických hranolek, až po italskou, mexickou a asijskou kuchyni.

Za vidění rozhodně stojí i novocirkusové představení od Cirk La PutykaKaleidoscope, které se bude konat na Bruselské cestě 11. a 12. srpna. Můžete se těšit na šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Vstupenky můžete koupit zde.

Na Výstavišti myslíme i na děti! Pro ně jsme připravili příměstské sportovní tábory se sportovním zaměřením a různé workshopy.

Pokud by si chtěli vyzkoušet parkour, můžete je přihlásit na workshop, který se koná 18. srpna. O poslední prázdninové sobotě 29. srpna se navíc uskuteční veřejně přístupná „parkour exhibice“, na které se představí profesionální parkourista Tomáš Zonyga a Parkour klub Ládví.

Jestli máte doma nadějného akrobata mezi 5 a 15 lety přihlaste jej na termín 25. července a pak 8. a 22. srpna na workshop, kde se může naučit skoky na trampolínách, zkusit si akrobacii nebo balancování anebo se naučit perfektní stojky. Workshop je pod taktovkou profesionálů z Cirk La Putyka.

Každý týden na našem Facebooku probíhá řada soutěží o vstupenky na koncerty a akce nebo grilování s přáteli.

Kromě programů zůstává Výstaviště otevřené i pro všechny, kteří si chtějí přijít zasportovat, projít se s kočárkem nebo s pejskem, dát si letní drink nebo si ve stínu stromů jen tak odpočinout od letního horka. Po celý červenec je možné ochladit se v plaveckém bazénu. K dispozici je také boulder stěna i další prostor pro sportovní aktivity. Za pěkného počasí si u nás můžete udělat i grilovačku na našich veřejných grilech nebo si objednat piknikový koš a užít si odpoledne s přáteli nebo s rodinou.

Přijďte si k nám užít léto, těšíme se na vás!