Kontakt

Máte-li na srdci něco, co byste nám chtěli sdělit, nebo máte zájem o pronájem v areálu Výstaviště, napište nám nebo rovnou zavolejte.

Výstaviště Praha

 

Po–pá  8:00–18:00 hod.
Telefon: +420 702 128 232
E-mail: jsme@navystavisti.cz

Info příměstské tábory: +420 725 897 749
E-mail : jan.simr@navystavisti.cz

Odběrové centrum - COVID linka +420 739 500 500

Recepce bazén
Telefon: +420 778 727 978

Rezervace a pronájmy

ALEŠ KALNÝ
+420 778 726 307
Ales.Kalny@navystavisti.cz
JULIE SCHWENKOVÁ
+420 778 768 280
Julie.Schwenkova@navystavisti.cz
MARIE ŠTEGLOVÁ
Obchodní ředitelka
Marie.Steglova@navystavisti.cz

 

Pronájem sportovišť

ADÉLA KUŘÁTKOVÁ
+420 775 852 571
Adela.Kuratkova@navystavisti.cz

Produkce

PETR BLÁHA
+420 725 186 684
Petr.Blaha@navystavisti.cz

 

Programové oddělení

DANIEL NETUŠIL
+420 602 216 636
Daniel.Netusil@navystavisti.cz

Jak se k nám dostanete

TRAMVAJÍ

Tramvajová zastávka: Výstaviště Holešovice
Čísla tramvají: 6, 12, 17
Noční tramvaje: 53, 54

METREM

Stanice metra: Nádraží Holešovice
Linka metra: červená (C)
Pak pokračujte tramvají 6, 12, 17 - do zastávky Výstaviště Holešovice

Parkování

Pro parkování prosím využívejte parkoviště pro veřejnost v areálu u plaveckého bazénu, naproti hotelu Expo z ulice Za elektrárnou a před Tipsport arénou z ulice U Výstaviště.

Mapu parkovacích míst najdete ZDE.

Osobní automobil
45 minut ZDARMA
První hodina 60 Kč
Další hodina 60 Kč
Celodenní parkování 300 Kč
Ztráta lístku 2 000 Kč
Autobus, nákladní auta a ostatní auta nad 2,7 m
Zásobování 45 min. ZDARMA
První hodina 150 Kč
Další hodina 150 Kč
Celodenní parkování 1 000 Kč
Ztráta lístku 2 000 Kč

Kompletní platný ceník si můžete stáhnout ZDE.

Bankovní spojení

PPF banka, a.s.
Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6

Číslo účtu 2015340111/6000

IBAN: CZ6760000000002015340111
SWIFT kod banky: PMBP CZ PP

Fakturační údaje

Výstaviště Praha, a.s.,

Výstaviště 67, Bubeneč, 170 00 Praha 7

IČ: 25649329
DIČ: CZ25649329

Společnost je zapsaná dne 2. 3. 1998 v odd. B, vl. 5231 obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze.

Faktury můžete zasílat na: fakturace@navystavisti.cz

Korespondenční adresa

Výstaviště Praha, a.s.
Areál Výstaviště 67,
170 00 Praha 7

Kde nás najdete?

Výstaviště Praha

Areál Výstaviště 67,
170 00, Praha 7

Sekretariát společnosti: +420 702 128 232

Obchodní oddělení: +420 778 732 658

E-mail: info@navystavisti.cz