RubrikaOstatní

Matějská pouť přináší pro letošní ročník spoustu novinek

Zpět na výpis

V sobotu 23. února se areál Výstaviště Praha otevře pro fanoušky zábavy a adrenalinu. Letošní 424. Matějská pouť totiž nabídne kromě tradičních kolotočů také paintball, atrakci Techno Power, To Scan, italskou bobovou dráhu, obří kolo, ale i farmářské trhy a bavorskou restauraci.

Úplnou novinkou je možnost zakoupit vstupné na webu Ticketportal a vyhnout se tak dlouhým frontám. Za vstup v sobotu, v neděli a ve svátek zaplatí návštěvníci 30 Kč za osobu (děti do 120 cm zdarma). Každý pátek, sobotu a neděli budou ve spodní části areálu probíhat farmářské trhy.

I letos budou na Matějské pouti známé atrakce jako je Super Mouse, Goldmine Power, což je oblíbený volný pád, Booster, Extreme, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího. Pro ty, kteří nebudou chtít navštívit adrenalinové atrakce, budou na místě připraveny střelnice, hry zručnosti, stánky s občerstvením, perníkovými srdci a cukrovou vatou. Stejně jako v minulých letech proběhne 1.dubna „Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů“. Tato akce je přístupna všem zdravotně postiženým návštěvníkům zdarma včetně doprovodného programu. Vstup zdarma má osoba, která se prokáže kartičkou TP, ZTP, ZTP/P.

 

Termín konání: 23. 2. 2019 – 22. 4. 2019 

OTEVÍRACÍ HODINY

Pondělí ZAVŘENO
mimo školních prázdnin
Úterý – pátek 13:00 – 21:00 hod

Sobota, neděleSvátky, Školní prázdniny

Provoz během svátků, školních prázdnin a Velikonoc

10:00 – 22:00 hod

VSTUPNÉ

Úterý až pátek ZDARMA
Sobota a neděle 30 Kč
Děti do 120 cm ZDARMA