RubrikaOstatní

Matějská pouť na Výstavišti

Zpět na výpis

Na Výstavišti začala v sobotu 24.2.2018 tradiční Matějská pouť

Pro dětské i dospělé návštěvníky je připraveno na 115 různých atrakcí z Čech, Holandska i dalších států Evropy. Těm nejmenším (do 10 let) je určeno okolo 30 různých atrakcí, jako jsou například autíčka, řetízkové, hydraulické i podlahové kolotoče, Buggy auta, malé tanky, nafukovací skákadla či vláčky. Starší a odvážnější návštěvníci se určitě rádi pobaví, vyzkouší svou odvahu a přijdou načerpat dávku adrenalinu na velkých moderních technických zařízeních, která jsou opět instalována v českém i holandském lunaparku. Samozřejmě nechybí ani tradiční atrakce jako je staročeská Lochneska, střelnice či tradiční horská dráha a obří kolo.

Již tuto sobotu i přes chladné počasí přišly první tisíce lidí i dospělých. A my věříme, že stejně jako v minulých letech i letos dorazí více jak 250 000 lidí.

Tradiční součástí Matějské je Den pro zdravotně postižené děti a děti se sociálním znevýhodněním. Letos se uskuteční 19. března. Mezi 11:00 a 15:00 hodinou budou dětem atrakce k dispozici zdarma a ve stejném čase si mohou děti prohlédnout exotické ryby, žraloky či korály v Mořském světě. U Křižíkovy fontány vystoupí zpěvák Michal David a další umělci.

Matějská pouť bude otevřena od úterý do pátku od 13:00 do 21:00 a o víkendech a svátcích, stejně jako v období školních prázdnin, od 10:00 do 22:00.

Oficiální web: www.matejskapout.cz

Foto: Dana Thorovská