RubrikaOstatní

Obří kolo a farmářské trhy. To je letošní Matějská!

Zpět na výpis

Jubilejní 425. ročník Matějské poutě je za dveřmi. Již 22. února se brány Výstaviště otevřou pro fanoušky adrenalinu. Kromě tradičních kolotočů nabídne například 50metrové kolo, které v Praze ještě nebylo! Podruhé se vrací i farmářské trhy.

Mezi přibližně 115 atrakcemi, budou nově i čtyři novinky a to KING, což je přetáčecí extreme, Tsunami, Waltzer či obří padesáti metrové kolo, které je o neuvěřitelných patnáct metrů větší, než loňské. Pro velký úspěch se na Matějskou pouť po roce vrací i farmářské trhy, kde si návštěvníci každou sobotu a neděli budou moct koupit sýry, náramky, svíčky, svícny a další kvalitní výrobky.

Do Prahy se navíc opět vrací atrakce Super Mouse, Goldmine Tower, což je tolik oblíbený volný pád, Booster, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího.

Stejně jako v minulých letech, i letos 23. března proběhne den pro děti z dětských a azylových domovů a handicapované děti.

Co určitě návštěvníky potěší, je fakt, že nebudou muset čekat v dlouhých frontách. Již druhým rokem si totiž vstupenky mohou zakoupit přes www.ticketportal.cz. Ke každé zakoupené vstupence na Matějskou pouť návštěvníci obdrží poukaz s 20% slevou na vstup do muzea Ocelových figurín.

Matějská pouť

22. 2. – 13. 4. 2020

Provozní doba

út–pá 13.00–21.00
so–ne, svátky 10.00–22.00

Vstupné

út–pá zdarma
so–ne, svátky 30 Kč (děti do 120cm zdarma)

Více na: https://www.matejskapout.cz/

Chcete navštívit i naše další akce? Podívejte se do kalendáře akcí.