RubrikaOstatní

Odběrové místo se přesouvá na vrchní parkoviště u Tipsport Arény

Zpět na výpis

Odběrové místo GHC Genetics na Výstavišti bude v rámci areálu Výstaviště přesunuto na nové místo. Nově bude od 19. ledna situováno do prostoru parkoviště před Tipsport Arénou blízko ulice U Výstaviště.

V pondělí 18.1.2021 bude odběrové místo uzavřeno po celý den. Důvod přesunutí odběrového místa je lepší visibilita a přístupnost přímo z ulice U Výstaviště.

Otevírací doba odběrového místa zůstává stejná od pondělí do soboty, od 8:00 do 18:00 hodin. Odběrové místo v režimu DRIVE IN funguje výhradně na základě rezervačního systému, je přístupné pouze autem a je zde zákaz vstupu pro pěší.

Po rezervaci přes systém Reservio nebo Reservatic (výhradně pro rezervaci antigenních testů ZDARMA) doporučujeme klientům si před odběrem vyplnit naši jednoduchou elektronickou žádanku přes link: https://www.covid-ghc.com. Díky ní se výrazně zjednodušuje administrativní proces v rámci odběru jak pro testované osoby, tak i pro naše pracovníky.

Pro jakékoliv dotazy k našim odběrovým místům nás mohou zákazníci kontaktovat na COVID lince (+420) 739 500 500, která je v provozu od 6:00-24:00, nebo na emailu covid@ghc.cz.