RubrikaO Výstavišti

Prohlášení Výstaviště Praha, a.s.

Zpět na výpis

V souvislosti se zasedáním Bezpečnostní rady státu, na kterém bylo vydáno mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, si dovolujeme vydat následující prohlášení:

Výstaviště Praha informovalo všechny nájemce míst v areálu a organizátory akcí o nařízení Ministerstva zdravotnictví a jejich povinnostech z toho vyplývajících. Opatření vstupují v platnost dne 10. 3. v 18.00 hod. a zakazují pořádání akcí s více než 100 účastníky či diváky.

Výstaviště Praha spolu s organizátory plánovaných akcí ruší nebo přesouvá akce, které se měly konat do konce tohoto měsíce. Zároveň informovalo organizátory právě probíhajících akcí a provozů (Matějská pouť, Cosmos Discovery, Mořský svět), o mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví a doporučilo jim se tímto opatřením řídit. Další kroky se budou odvíjet dle nařízení zodpovědných orgánů.

Otevřeno pro veřejnost nadále zůstává veřejné bruslení, plavecký bazén a badminton v Křižíkově pavilonu.

Výstaviště Praha úzce spolupracuje se všemi organizátory akcí plánovaných v dalších měsících tak, aby minimalizovalo potenciální škody a umožnilo konání akcí v pozdějších termínech.

Aktuální informace budeme průběžně zveřejňovat na našich webových stránkách.