RubrikaO Výstavišti

První červnový víkend na Výstavišti – vyberte si z několika akcí

Zpět na výpis

Vyberte si z několika akcí, které se konají první červnový víkend na Výstavišti. Chcete na taneční párty? Nebo se podívat na krásné šperky, kameny a minerály? A co takhle vyrazit s dětmi na Rodinný den? Čeká vás odpoledne plné zábavy, atrakcí a her. 

SO – NE – Svět minerálů – chtěli byste vidět drahé kameny a šperky na vlastní oči? Navštivte prodejní výstavu Svět minerálů Praha. Každý zde najde to své, z nádherného a tajemného světa minerálů, mineralogie a geologie.

SO – City Fest – nenechte si ujít jedinečný festival nejlepší elektronické taneční hudby současnosti! Spolehnout se i tentokrát můžete na světové hvězdy, skvělý line up a audiovizuální show.

NE – Prague Ice Cream Festivalunikátní svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015 a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě se koná před Průmyslovým palácem.

NE – Rodinný den – Magistrát hlavního města Prahy a Praha 7 vás zvou na Rodinný den! Program bude plný sportu, divadel, workshopů a dílen a nebude chybět program také na pódiu. Vše začíná ve 13:00 na louce za Křižíkovými pavilony (spodní část areálu).