RubrikaO Výstavišti

Víte že u nás najdete 7 sportovišť? Přijďte si k nám zacvičit

Zpět na výpis

*dle nařízení ministerstva zdravotnictví uzavíráme plavecký bazén, badminton, stolní tenis i veřejné bruslení a to od 9.10.2020 na následujících 14 dní.

 

Sportovat na Výstavišti se ale dá nejen během slunečních dní, ale i při podzimním počasí.

Venkovní sportoviště ve spodní části areálu můžete využít bez rezervace a zdarma. Nově zrekonstruované cesty jsou ideálním místem pro jízdu na bruslích nebo na kole, k dispozici je také fitness, workout a parkour hřiště. Navíc jsme u dětského cykloparku postavili nové zázemí pro sportovce, kde najdete uzamykatelné skříňky, kam si můžete dát své osobní věci, posadit se na lavičce a vyměnit obyčejné boty za ty běžecké. Pokud jste milovníci kol a koloběžek, můžete si u nás i dofouknout kolo, či si v některém z pítek doplnit zásoby vody. Sportování nikdy nebylo jednodušší!

Nechcete sportovat venku? U nás najdete i variantu pro deštivé dny. K dispozici máme krytý plavecký bazén, který nabízí šest drah, navíc si můžete užít jedinečný badminton nebo stolní tenis. Kurty jsme kvůli rekonstrukci Křižíkových pavilonů přesunuli dočasně do pravého křídla Průmyslového paláce. Kdy jindy si můžete zahrát badminton v kulturní památce?

Přijďte si zasportovat, uvolnit endorfiny a spálit kalorie s celou rodinou nebo přáteli. Podívejte se, jak máme otevřeno a udělejte si rezervaci třeba na badminton. Jakmile to dovolí vládní opatření, můžeme znovu otevřít i bruslení pro veřejnost, které máme každý víkend v Malé sportovní hale. Prozatím je ale uzavřeno.

Těšíme se i na ty z vás, kteří si u nás udělají jen procházku. Zastavte se i v některém z našich bister, rádi vás pohostíme.

Nevyznáte se u nás v areálu? Mapu a všechny sportoviště najdete tady.